اخباری: بدون هیچ چشمداشتی پیشنهاد تراکتورسازی را پذیرفتم

به گزارش مجله آزات وب، محمدرضا اخباری گفت که بدون هیچ چشمداشتی پیشنهاد تیم تراکتورسازی را قبول نموده است.

اخباری: بدون هیچ چشمداشتی پیشنهاد تراکتورسازی را پذیرفتم

به گزارش مجله آزات وب، محمدرضا اخباری در گفت وگو با سایت باشگاه تراکتورسازی، درباره پیوستنش به این تیم گفت: خیلی خوشحالم که دوباره به تبریز آمدم و به تراکتورسازی پیوستم. من 2 سال فوق العاده در تراکتورسازی داشتم و پس از خاتمه سربازی هم با خاطرات شیرینی تبریز را ترک کردم.

وی اضافه نمود: از همان زمانی که از این تیم جدا شدم، دوست داشتم به تراکتورسازی برگردم، ولی اتفاقاتی رخ داد که اجازه نداد من به تیم محبوبم برگردم و حالا خوشحالم که شرایط به گونه ای پیش رفته که می توانم بار دیگر در جمع پرشورها حاضر شوم. زمانی که پیشنهاد تراکتورسازی به من رسید بدون هیچ چشمداشتی قبول کردم و با علاقه و عشق به خاطر طرفداران پرشور این تیم دوست داشتم دوباره به این تیم برگردم.

دروازه بان تیم تراکتورسازی درباره وضعیت آمادگی خود نیز گفت: از آمادگی خوبی برخوردارم و به مدت 6 ماه با مربی خصوصی تمرین کردم و هرروز تمرینات اختصاصی خاصی را پشت سر گذاشتم تا آمادگی خوبی داشته باشم.

اخباری ادامه داد: تراکتورسازی تیم بزرگی است که بازیکنان باکیفیت داخلی و خارجی خوبی در اختیار دارد. هرچند نباید از بازیکنان جوان این تیم هم چشم پوشی کرد. از این بازیکنان هم شناخت خوبی دارم و معتقدم این جوان ها آینده خوبی خواهند داشت. سال جاری تراکتورسازی یکی از مدعیان کسب قهرمانی است و قطعاً نیم فصل دوم حرف های زیادی برای گفتن خواهیم داشت.

وی گفت: با توجه به اینکه تراکتورسازی به بخش خصوصی واگذار شده و مالک جدید باشگاه با علاقه خاصی به دنبال موفقیت این تیم است، این تیم شرایط بسیار خوبی دارد و خصوصی شدن جان دوباره ای به تراکتورسازی داده است و زنوزی با جان ودل برای این تیم زحمت می کشد تا طرفداران تراکتورسازی بهترین ها را تجربه نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 31 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 141

به "اخباری: بدون هیچ چشمداشتی پیشنهاد تراکتورسازی را پذیرفتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخباری: بدون هیچ چشمداشتی پیشنهاد تراکتورسازی را پذیرفتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید