اختلاف نظر باشگاه و کالدرون، فقط یک خارجی می خواهم؛ همین!

به گزارش مجله آزات وب، گویا باشگاه به مربی آرژانتینی اعلام نموده که باید در جابجایی زمستانی حتما دو مهاجم به خدمت گرفته گردد

اختلاف نظر باشگاه و کالدرون، فقط یک خارجی می خواهم؛ همین!

از سفر با تور کانادا لذت ببرید.

خبرنگاران- تعطیلات نیم فصل لیک برتر به زودی فرا خواهد رسید و باشگاه ها احتمالا نیم نگاهی هم به بازار جابجایی زمستانی خواهد داشت. پرسپولیس هم از مدتها قبل و حتی پیش از اینکه نیم فصل به اتمام برسد تکلیف خود را با جونیور براندائو مشخص کرد تا مشخص گردد نداشتن مهاجم را به داشتن یک مهاجم بد و گران ترجیح می دهد.

با این حال کالدرون با اعلام عدم احتیاج به جونیور صراحتا خاطرنشان کرد اولین خرید زمستانی خود را به مهاجم اختصاص خواهد داد. در خصوص لیست خرید کالدرون حرف و حدیث های بسیاری مطرح شد. از مذاکره با صادق محرمی و رامین رضاییان گرفته تا مهاجم عراقی. اما منابع نزدیک به باشگاه می گویند کالدرون برای نیم فصل دوم فقط و فقط درخواست خرید یک مهاجم باکیفیت از آمریکای جنوبی را داشته و اعلام نموده با مجموعه فعلی که در اختیار دارد احتیاجی به بازیکن دیگری ندارد.

با این حال گویا باشگاه به مربی آرژانتینی اعلام نموده که باید در جابجایی زمستانی حتما دو مهاجم به خدمت گرفته گردد. موضوعی که با حضور علیپور و مهاجم مد نظر کالدرون کمی عجیب به نظر می رسد. پیش از بازی با سایپا 4 مهاجم به کالدرون از طرف باشگاه معرفی شده و مربی آرژانتینی هم یک مهاجم از آمریکای جنوبی را انتخاب نموده تا باشگاه بر روی جذب این مهاجم متمرکز گردد، هرچند ظاهرا اصرار باشگاه برای جذب یک بازیکن خارجی دیگر همچنان ادامه دارد. به یاد داشته باشیم حضور همزمان سه مهاجم مدعی می تواند حواشی از جنس اتفاقات اخیر در خط دفاع پرسپولیس را برای این تیم به وجود آورد. موضوعی که کالدرون با علم به آن و پس از اصرار مدیران باشگاه مبنی بر جذب دو بازیکن رضایت داده تا اگر قرار به جذب دو بازیکن در پنجره زمستانی است به جز مهاجم مورد تایید او یک بازیکن پشت مهاجم جذب گردد؛ به این ترتیب از ترافیک اضافی در پست سانتر فوروارد جلوگیری می گردد.

کالدرون اعتقاد دارد فرایند حرکتی پرسپولیس در تمام بازی ها رضایت بخش بوده اما در یک سوم هجومی تیم احتیاج به پاس های باکیفیت تر احساس می گردد تا علیپور و مهاجمی که مد نظرش هستند از موقعیت های خلق شده بهتر استفاده نمایند. با این حال اگر اتفاق غیرمنتظره ای رخ ندهد و اخبار مربوط به منع جذب بازیکن و مربی خارجی تنها برآورد رسانه ای باشد به زودی باید شاهد حضور مهاجمی از آمریکای جنوبی در پرسپولیس باشیم.

در خصوص جذب هافبک احتمالی هم باید دید باشگاه چه بازیکنی را به کالدرون معرفی خواهد نمود و آیا کالدرون زیر بار خرید بازیکنی که چندان هم اصراری به جذب آن ندارد خواهد رفت یا خیر. به هرحال در نهایت او باید جوابگوی خریدهای خارجی پرسپولیس باشد تا ماجرای جونیور و اولویت نهم و... تکرار نگردد

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 723

به "اختلاف نظر باشگاه و کالدرون، فقط یک خارجی می خواهم؛ همین!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختلاف نظر باشگاه و کالدرون، فقط یک خارجی می خواهم؛ همین!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید