اقدام بزرگ باشگاه استقلال برای پرداخت بدهی های انباشته

به گزارش مجله آزات وب، باشگاه استقلال با پرداخت بدهی های خود، اقدام بزرگی انجام داد.

اقدام بزرگ باشگاه استقلال برای پرداخت بدهی های انباشته

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله آزات وب، پس از ضرب الاجلی که کنفدراسیون فوتبال آسیا برای باشگاه های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا جهت پرداخت بدهی های شان معین کرد، باشگاه استقلال در این میان اقدامات بزرگی را انجام داد و مدیران این باشگاه با تأمین منابع مالی، با بسیاری از بازیکنان و مربیان پیشین خود تسویه حساب کردند.

باشگاه استقلال در این زمینه، کمیته ای با حضور امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال، علی خطیر معاون ورزشی باشگاه، هادی مباشری معاون اجرایی استقلال، نصرالله عبداللهی مشاور سرپرست باشگاه، اصغر حاجیلو سرپرست تیم و دکتر امین نوروزی معاون پزشکی باشگاه تشکیل داد. در روزهای گذشته با افرادی چون وحید طالب لو، امیرحسین صادقی، آرش برهانی، آندرانیک تیموریان، جواد شیرزاد، هاشم بیک زاده، امین حاج محمدی ، رضا عنایتی، پرویز مظلومی، میرشاد ماجدی و ... مذاکراتی انجام شد تا با آنها تسویه حساب گردد. این افراد هم بخش عمده ای از مطالبات شان را بخشیدند و مابقی آن را دریافت کردند.

بدون شک باشگاه استقلال بدهی های زیادی بابت مالیات، هزینه رفت و آمد و اسکان در شهرهای مختلف دارد و ...، اما همین که با بسیاری از بازیکنان و مربیان پیشین خود پس از سال ها تسویه حساب کرد، نشان از اقدام بزرگ باشگاه دارد. در سال های گذشته، نکته ناراحت نماینده بحث طلبکارانی بود که این باشگاه را با مشکلات زیادی روبه رو می کرد، اما هیچ مدیری برای آن اقدام نکرده بود. سال جاری با توجه به خطر حذف از آسیا، مسئولان استقلال با این راه چاره توانسته اند حداقل بخشی از بدهی های خود را پرداخت نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 آبان 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 27

به "اقدام بزرگ باشگاه استقلال برای پرداخت بدهی های انباشته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام بزرگ باشگاه استقلال برای پرداخت بدهی های انباشته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید