باقری: به صورت موقت همراه تیم ملی هستم و دوباره به پرسپولیس بر می گردم، آماده پذیرش مسئولیت های جدید هستم

به گزارش مجله آزات وب، مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قصدم این است که در همین برهه حساس و باتوجه به احتیاج کادرفنی تیم ملی، وارد اردو شوم. بعد از اتمام بازی ها نیز، دوباره به پرسپولیس برمی گردم

باقری: به صورت موقت همراه تیم ملی هستم و دوباره به پرسپولیس بر می گردم، آماده پذیرش مسئولیت های جدید هستم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، با اشاره به حضور موقت خود در تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: دو، سه روز قبل از سوی شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال به من پیشنهاد شد تا به تیم ملی یاری کنم. در این زمینه، مذاکرات و مشاوره های زیادی داشتم و در نهایت با سنجیدن تمام جوانب و با هماهنگی مدیریت باشگاه و کادرفنی تیم، تصمیم گرفتم تا اواخر خردادماه و به صورت موقت، تیم ملی را همراهی کنم.

مربی پرسپولیس ادامه داد: در این سال ها برای موفقیت پرسپولیس جنگیدم و از این به بعد هم در کنار پرسپولیس خواهم بود، اما وقتی پای تیم ملی به میان بیاید، همه ما موظف به یاری و همراهی هستیم. تیم ملی متعلق به همه ایرانی هاست و موفقیت آن به نام همه مردم کشورمان نوشته می گردد. پس باید با هر شکل و عنوانی، به این تیم یاری کرد. قصدم این است که در همین برهه حساس و باتوجه به احتیاج کادرفنی تیم ملی، وارد اردو شوم. بعد از اتمام بازی ها نیز، دوباره به پرسپولیس برمی گردم و در خدمت تیم خواهم بود.

باقری در مورد نقشی که در تیم ملی برعهده دارد، توضیح داد: برای خدمت به تیم ملی به دنبال پست نبودم، اما قرار است به عنوان دستیار دراگان اسکوچیچ و مربی تیم ملی فعالیت کنم. البته اگر قرار به مسئولیت های بیشتری هم باشد، می پذیرم. از مردم ایران می خواهم برای کسب سهمیه جام دنیای از تیم ملی حمایت نمایند. امیدوارم بتوانیم با مجوز حضور در مهم ترین تورنمنت فوتبال در دنیا، به کشورمان بازگردیم و یک جشن ملی دیگر را پشت سر بگذاریم.

کاپیتان پیشین پرسپولیس و تیم ملی در نهایت گفت: با تعداد زیادی از بازیکنان فعلی تیم ملی در گذشته کار نموده ام و از یکدیگر شناخت کاملی داریم. این موضوع می تواند به سودمان باشد. تمام کوششم را به کار می بندم تا تجربیاتم را در اختیار بازیکنان قرار بدهم و در کنار هم بتوانیم یک اتفاق شیرین را رقم بزنیم. می دانم که کار بسیار دشواری در پیش داریم، اما تیم ملی همواره در سخت ترین شرایط ممکن، کارهای بزرگی انجام داده و باید بتوانیم با کوشش، تمرکز، ایجاد فضای آرام و بدون تنش، حمایت همه جانبه و بهره بردن از استعداد فوتبالیست های ایرانی، یک افتخار تاریخی دیگر را برای فوتبال این مملکت رقم بزنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 خرداد 1400 بروزرسانی: 28 خرداد 1400 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 1779

به "باقری: به صورت موقت همراه تیم ملی هستم و دوباره به پرسپولیس بر می گردم، آماده پذیرش مسئولیت های جدید هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باقری: به صورت موقت همراه تیم ملی هستم و دوباره به پرسپولیس بر می گردم، آماده پذیرش مسئولیت های جدید هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید