برخورد استقلال و استراماچونی با هم بد بود، حمایت از مربی ایرانی

به گزارش مجله آزات وب، سید محمدکاظم اولیایی در تبادل نظر با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: ما نوع برخوردمان با یک مربی خارجی بد بود و برخورد استراماچونی هم نسبت به ما بسیار بدتر بود و شایسته باشگاه بسیار بزرگ استقلال نبود و آینده نگری به ما حکم می نماید که از مربیان داخلی خودمان حمایت کنیم .

برخورد استقلال و استراماچونی با هم بد بود، حمایت از مربی ایرانی

وی با بیان اینکه باید به داشته های خود افتخار کنیم توضیح داد: در جلسه ای که با معاون محترم وزیر داشتم اسامی را برای ایشان ذکر کردم مثل سهراب بختیاری زاده،محمود فکردی،مهدی پاشازاده ،پیروز قربانی .اسامی بزرگی را ما داریم حتی این اواخر امیرحسین صادقی و این عزیزان هر کدام می توانند برای ما سرمربیان و یکی از سردمداران خوب برای باشگاه ما باشند. سرمایه گذاری روی سرمایه های ما بهتر جواب خواهد داد. آنها ایرانی هستند و باعث افتخار باشگاه ما شدند و در گذشته باشگاه ما را سربلند کردند قطعا در امر سرمربیگری هم بالید این اتفاق بیافتد.

اولیایی ادامه داد: روزی که آقای قلعه نوعی را به برق تهران آوردم و روزی که علی منصوریان را دعوت کردم ، خیلی از مدیران برق تهران به من ایراد می گرفتند چرا که آغاز کار این مربیان با من بود اما جورشان را کشیدیم و الان یکی از افتخارات ما در کشور در امر مربیگری هستند.

وی ادامه داد: نیروهای بسیار بارزشی هستند ولی ما تکیه جمعی باید روی آنها بکنیم متاسفانه برخی از این عزیزانی که به میدان می ایند یک مقداری هوا برشان می دارد و فکر می نمایند یک نفری می توانند اما ورزش یک کار جمعی است همانطور که در زمین بازیکنان باید هارمونی داشته باشند یک کار تیمی را انجام دهند در امر مربیگری هم باید حتما یک کار تیمی انجام دهند .

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 787

به "برخورد استقلال و استراماچونی با هم بد بود، حمایت از مربی ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برخورد استقلال و استراماچونی با هم بد بود، حمایت از مربی ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید