بهزیستی البرز دستگیری مرد کودک آزار را تایید نکرد

به گزارش مجله آزات وب، خبرنگاران/البرز در پی انتشار خبرهایی مبنی بر دستگیری مرد کودک آزار و تصویربردار همراه وی در فضای مجازی، اداره کل بهزیستی استان البرز گفت، خبر دستگیری مرد کودک آزار در استان را تایید نمی کند ولی در صورت صحت خبر، پیگیر رسیدگی به این اتفاق از سوی مدعی العموم خواهد بود.

بهزیستی البرز دستگیری مرد کودک آزار را تایید نکرد

اسدالله حیدری مدیرکل بهزیستی استان البرز در گفت وگو با مجله آزات وب گفت: امروز شاهد انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر آزار و اذیت یک کودک کار بودیم. ولی از آنجایی که معین نبود این اتفاق در کدام یک از شهرهای کشور اتفاق افتاده است، بهزیستی البرز برای بررسی موضوع ورود نکرد.

وی افزود: خبرهایی مبنی بر دستگیری کودک آزار و تصویربردار همراهش، در فضای مجازی منتشر شده که در صورت صحت، مدعی العموم وارد می شود و اقدام می کند.

حیدری تاکید کرد: بهزیستی البرز دستگیری این افراد در استان را تایید نمی کند ولی در صورت صحت خبر دستگیری، پیگیر رسیدگی به این اتفاق از سوی مدعی العموم خواهد بود.

وی گفت: اگر این اتفاق در کرج افتاده باشد، بهزیستی استان آمادگی پذیرش کودک برای ارایه خدمات مشاوره ای و روان درمانی را دارد و بدون شک دادستانی وی را برای انجام این اقدامات به بهزیستی ارجاع می دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 دی 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 678

به "بهزیستی البرز دستگیری مرد کودک آزار را تایید نکرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهزیستی البرز دستگیری مرد کودک آزار را تایید نکرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید