بیمارستان متروکه مشگین شهر در آتش سوخت

به گزارش مجله آزات وب، بیمارستان قدیمی مشگین شهر که مدت ها است مورد استفاده قرار نمی گرفت به دلایل نامشخص آتش گرفت.

بیمارستان متروکه مشگین شهر در آتش سوخت

این بنای فرسوده که در مجاورت کهنه قلعه مشگین شهر در استان اردبیل و در ورودی شهر واقع شده است و به عنوان انبار تجهیزات پزشکی مورد استفاده قرار می گرفت که در اثر آتش سوزی قسمتهایی از آن تخریب شد.

اکبر صمدی فرماندار مشگین شهر در جمع مجله آزات وب اظهار کرد: علت آتش سوزی این بیمارستان نامشخص و در دست آنالیز است و به صورت اولیه آتش مهار و از سرایت آن جلوگیری شده است.

فرماندار مشگین شهر با تاکید به اینکه ساختمان بیمارستان مخروبه بود، گفت: این حادثه خسارت جانی نداشته و کسی در داخل ساختمان نبوده است.

وی در خصوص احتمال انفجار کپسول های اکسیژن واقع در داخل ساختمان گفت: در ابتدای آتش سوزی برای جلوگیری از خسارت کلیه کپسول های اکسیژن تخلیه شد تا آسیبی به وجود نیاید.

به گزارش ایسنا، فرماندار مشگین شهر با اینکه این ساختمان به لحاظ اقتصادی نیز ارزش قابل توجهی نداشته است، اظهار کرد: این بنا در مجاورت کهنه قلعه اثر تاریخی مشگین شهر است که با توجه به اقدامات اجرا شده خطری متوجه آن نخواهد بود.

به گفته صمدی پیش از این در خصوص تخریب و خاکبرداری این بیمارستان و انضمام آن به ورودی کهنه قلعه مکاتبه شده بود که بعد از بازگشت به شرایط عادی در این مورد بار دیگر پیگیری هایی صورت خواهد گرفت.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 25 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 672

به "بیمارستان متروکه مشگین شهر در آتش سوخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیمارستان متروکه مشگین شهر در آتش سوخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید