تحریم های جدید آمریکا علیه چین

به گزارش مجله آزات وب، خبرنگاران : وزیر خارجه آمریکا از تحریم های جدید علی مقامات سازمان کار جبهه متحد که بازوی خارجی حزب حاکم چین است، اطلاع داد.

تحریم های جدید آمریکا علیه چین

با ما همراه باشید و با تور چین ارزان از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا اظهار داشت که واشنگتن محدودیت صدور ویزا برای مقامات چینی که در سازمان کار جبهه متحد مشغول هستند، اعمال خواهد نمود.

پامپئو مدعی است که این سازمان در فعالیت های مخربی دست دارد که قصد آن هدف قرار دادن کسانی است که با سیاست های پکن مخالف هستند.

واشنگتن مدعی است که پکن کشورهای همسایه خود را فریب می دهد تا به وسیله پیشنهادات مالی یا توافق های تجاری وارد حوزه نفود خود گردد تا بر سیاست های خارجی و داخلی آنها تاثیر بگذارد.

این در حالی است که پکن این ادعاها درباره همسایگان خود را به شدت رد نموده است.

پامپئو در بیانیه خود معین ننموده که کدام مقام ها در سازمان کار جبهه متحد تحت تحریم قرار می گیرند.

سازمان کار جبهه متحد مسئول ارتباط حزب کمونیست چین با گروه ها و جوامعی است که مستقیم با حزب کمونیست چین ارتباطی ندارند. این گروه ها شامل جامعه های چینی که در خارج هستند و گروه های علمی و تجاری که چین تمایل دارد با آنها همکاری داشته باشد.

منتقدان مدعی هستند که سازمان کار جبهه متحد ابزار حزب کمونیست چین برای به خدمت گرفت متحدان مفید و ایجاد اختلاف در میان مخالفان است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 11 دی 1399 بروزرسانی: 11 دی 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 1475

به "تحریم های جدید آمریکا علیه چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحریم های جدید آمریکا علیه چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید