شرح سخنگوی شورای شهر کرج درباره دستگیری 13 کارمند شهرداری

به گزارش مجله آزات وب، روز گذشته دادستان عمومی و انقلاب کرج از دستگیری 13 کارمند شهرداری کرج به اتهام کار چاق کنی، اخذ رشوه در حوزه ساخت و ساز غیر مجاز، خرید و فروش پست های مدیریتی، اعمال نفوذ بر خلاف حق و مقررات، غصب عناوین و جعل اطلاع داد و گفت که پرونده در حال بازرسی و تکمیل تحقیقات است.

شرح سخنگوی شورای شهر کرج درباره دستگیری 13 کارمند شهرداری

به گزارش خبرنگار مجله آزات وب، رحیم خستو، سخنگوی شورای شهر کرج در جلسه علنی امروز چهارشنبه 18 مهرماه شورای شهر کرج با اشاره به این خبر و دستگیری 13 نفر از کارمندان شهرداری کرج و اعلام خبر آن در روز گذشته گفت: این دستگیری ها مربوط به چند وقت پیش بوده و خبر آن، تازه اعلام شده است.

خستو به دستور دادستان برای جمع آوری تابلوهای تبلیغاتی غیرمجاز از سطح کرج، اشاره و گفت: شهرداری کرج باید اقدامات لازم برای اجرایی شدن این دستور را فراهم کند.

پیش از این دادستان کرج از دستگیری 13 نفر از کارکنان شهرداری این کلانشهر خبر داده بود.

حاجی رضا شاکرمی گفته بود: بلاتکلیفی وضعیت شهردار کرج و قصور اعضای شورای شهر در انتخاب شهردار این کلانشهر موجب مسائل و ضرر شهرداری و عدم خدمات رسانی به شهروندان شده است. همچنین بلاتکلیفی شهرداری موجب افزایش روز افزون تخلفات در بدنه شهرداری، رشد فزاینده دلالی، اعمال نفوذ بر خلاف حق و مقررات و تضییع حقوق عمومی شده است.

وی اضافه نموده، سربازان گمنام امام زمان(عج) استان در راستای سالم سازی و برخورد قاطع با تخلفات، اقدام به تحقیقات مشروح و مفصل نموده و گزارش کاملی درباره تعدادی از پرسنل متخلف شهرداری به دستگاه قضایی منعکس کردند که براساس آن تاکنون 13 نفر از پرسنل شهرداری، افراد دلال و کار چاق کن شناسایی و دستگیر شدند. عمده فعالیت این افراد کار چاق کنی، اخذ رشوه در حوزه ساخت و ساز غیر مجاز، خرید و فروش پست های مدیریتی، اعمال نفوذ بر خلاف حق و مقررات، غصب عناوین و جعل است که پرونده در حال بازرسی و تکمیل تحقیقات است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز اظهار نموده بود، دستگاه قضایی و سربازان گمنام و مخلص امام زمان(عج) کماکان در راستای وظیفه ذاتی خود نظارت کافی خواهند داشت و چنانچه این برخورد درس عبرتی برای پرسنل خاطی شهرداری و سایر دستگاه ها نباشد برخورد قاطع در دستور کار این دو مرجع واقع شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 بهمن 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 65

به "شرح سخنگوی شورای شهر کرج درباره دستگیری 13 کارمند شهرداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح سخنگوی شورای شهر کرج درباره دستگیری 13 کارمند شهرداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید