حمله شدید به سرمربی استقلال؛ مطرح شدن دوباره افتضاحات دبی

به گزارش مجله آزات وب، احمد مددی ضمن تبریک صدرنشینی استقلال به طرفداران و پیشکسوتان باشگاه گفت: در ابتدا در پاسخ به مجیدی به او سلام می کنم و او را به رعایت اخلاق و راستگویی دعوت می کنم. متاسفانه او عادت زشتی دارد که وقتی استقلال می برد، عقده گشایی می نماید و هنگامی که نتیجه نمی گیرد، زبانش بند می آید!

حمله شدید به سرمربی استقلال؛ مطرح شدن دوباره افتضاحات دبی

وی در خصوص ماجرای شیمبا توضیح داد: علیرغم اینکه به خاطر کرونا در بیمارستان بستری بودم، اما تمام اقدامات برای جذب شیمبا صورت گرفته بود، اما خود مجیدی هم خوب می دانست شیمبا قصدی برای آمدن به استقلال نداشت وگرنه قرارداد را امضا می کرد. ما برای جذب شیمبا جدی و حتی آماده بودیم برایش بلیت مستقیم از برزیل به دبی بگیریم، اما این بازیکن دیگر پاسخ ما را نداد.

مددی شرح داد: به گواه مستندات موجود، توافقنامه ای با ذکر مبلغ پیشنهادی و شرایط باشگاه که مورد توافق با او بود را برایش امضا و مهر کردیم و فرستادیم و در آن قید کردیم که بازیکن با امضای این توافقنامه به مدت یک هفته به باشگاه استقلال مهلت می دهد تا قرارداد اصلی را آماده و ارسال کند که ما زودتر از این موعد نیز قرارداد اصلی را آماده و برای شیمبا ارسال کردیم. اما موضوع این است که بعد از توافقش با استقلال، باشگاه فولاد با توجه به اینکه پنجره اش بسته بود و می خواست به هر قیمتی بازیکنانش را حفظ کند، پیشنهاد مجذوب کننده تری به او داد.

وی توضیح داد: شیمبا بعد از شنیدن پیشنهاد فولاد تصمیم گرفت دیگر جواب ایمیل ها و تماس های ما را ندهد تا مدت زمان یک هفته ای بگذرد و بعد از آن بلافاصله با فولاد قرارداد بست. البته غیر از شیمبا که دلایل عدم جذبش را اشاره نمودم، تا زمانی که در استقلال حضور داشتم، پیروز شدیم تمام بازیکنان درخواستی سرمربی را جذب کنیم. بازیکنانی، چون امیرحسین حسین زاده، زبیر نیک نفس، عارف آقاسی، رضایی، قاسمی نژاد و …. طرفداران یادشان نرفته که مجیدی به خاطر جذب بازیکنانش از مدیریت تشکر کرد، اما چند روز بعد و در حالی که در بیمارستان بستری بودم، دوباره لب به انتقاد گشود! واقعا معنی این رفتار های دوگانه مجیدی چیست؟!

مدیرعامل سابق استقلال در ادامه به اردوی دبی برای مصاف با الهلال اشاره نمود و گفت: آقای مجیدی یادش نرفته که علیرغم عرف معمول و با هزینه های گزاف 8 روز زودتر تیم را به دبی اعزام کردیم که او دیگر بهانه ای برای عدم نتیجه گیری نداشته باشد، اما مجیدی شرح دهد آن 8 روز در دبی و به ویژه در هتل محل اقامت تیم چه گذشت؟! گزارش نهاد های مربوطه مستند است و حتی وزیر محترم ورزش نیز از آن اتفاقات اعلام انزجار کردند، اما اگر مجیدی دوست داشته باشد در این مورد هم صحبت کنیم.

مددی توضیح داد: بنده که در آن روز ها بیمار بودم و با کرونا دست و پنجه نرم می کردم، اما اگر آن اتفاقات زشت و افتضاحات اردوی دبی رخ نمی داد و او استقلال را دوست می داشت و بالای سر تیمش بود، شاید الهلال را شکست می دادیم و جایگاهی بهتر در آسیا کسب می کردیم.

وی در خصوص عدم صدور مجوز حرفه ای سازی هم توضیح داد: علل و عوامل حذف سرخابی ها از آسیا تعیین هستند و کارشناسان و صاحبنظران در این باره به قدر کافی سخن گفته اند و به مجیدی توصیه می کنم در خصوص کاری که تخصص در آن ندارد اظهار نظر نکند.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی تاکید نمود: در این فرصت یکبار دیگر برای تنویر افکار عمومی و طرفداران فهیم استقلال عرض می کنم؛ در سال 99 و در حالی که پیش از ورود بنده هیچ کاری برای حرفه ای سازی نشده بود، ظرف یک هفته کار شبانه روزی و با پرداخت بیش از 50 میلیارد تومان بدهی ریالی و ارزی و بارگذاری صد ها صفحه مستندات و فرم های مربوطه، توانستیم مجوز حرفه ای سازی را از کنفدراسیون فوتبال آسیا اخذ کنیم و اگر استقلال و مجیدی در مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیای سال گذشته در عربستان صدرنشین شدند و از گروه مرگ صعود کردند، به واسطه همان چند روز حیاتی و کار شبانه روزی برای اخذ مجوز حرفه ای بود.

مددی اضافه کرد: در امسال نیز با توجه به تجربه گذشته و تا موقعی که در استقلال بودم، بر اساس مستندات، تمامی اقدامات خواسته شده از سوی کمیته حرفه ای سازی مستقر در سازمان لیگ فدراسیون را انجام دادیم و حتی همه بدهی های ارزی و ریالی را پرداخت کردیم. حتی اخیرا هم برای اصلاح صورت های اقتصادی با درخواست آقای آجورلو به استقلال یاری کردیم. الان هم بیش از 100 روز است که دیگر در استقلال نیستم و مسئولیت را به مدیریت نو واگذار نموده ام.

در خاتمه به صراحت می گویم؛ برای کسانی که در پی کسب محبوبیت به هرقیمتی هستند و حرف های غلط و بی مبنا از فکر شان به بیرون تراوش می نماید متاسفم و به آنان توصیه می کنم مراقب حرف زدنشان باشند.

منبع: فرارو
انتشار: 26 خرداد 1401 بروزرسانی: 26 خرداد 1401 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 2187

به "حمله شدید به سرمربی استقلال؛ مطرح شدن دوباره افتضاحات دبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله شدید به سرمربی استقلال؛ مطرح شدن دوباره افتضاحات دبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید