رضوانی از تجهیز استخر قهرمانی آزادی خبر داد

به گزارش مجله آزات وب، محسن رضوانی با اشاره به نصب پوشش های محافظ در خط شروع و پایان استخر آزادی و همچنین تهیه تاچ پدهای استاندارد اظهار کرد: خداراشکر با رایزنی های صورت گرفته و دیپلماسی پیروز توانستیم زیر ساخت های استخر قهرمانی آزادی تهران را تا حدی بهبود ببخشیم.

رضوانی از تجهیز استخر قهرمانی آزادی خبر داد

وی افزود: تاچ پدهای نصب شده در این استخر همچون سکوهای داوری پس از رایزنی با فدراسیون جهانی از معتبرترین شرکت های بین المللی تهیه و در اختیار جامعه شنا کشور قرار گرفت.

رضوانی با اشاره به گندزدایی استخر آزادی تاکید کرد: به دنبال شیوع ویروس کرونا، شخص بنده به جد پیگیر تعطیلی کلیه باشگاه های ورزشی بویژه استخرها بودم و در این راستا استخر قهرمانی آزادی و 9 دی تحت پوشش این فدراسیون نیز تعطیل شد. خوشبختانه با پیگیری های اجرا شده و تعامل و همکاری سایر دوستان بویژه همکاران مجموعه ورزشی آزادی، محیط استخر کاملاً ضدعفونی شد.

رئیس فدراسیون شنا بیان کرد: از آنجایی که استخر قهرمانی آزادی خانه شنا، شیرجه و واترپلو ایران است و به عنوان کمپ تیم های ملی و تنها مجموعه استاندارد کشور شناخته می شود، ما در فدراسیون شنا خود را مکلف به تجهیز و بروزسانی سخت افزار آن می دانیم. البته مسائل عدیده ای در این استخر وجود دارد که نیاز به تعامل و همت سایر دستگاه ها برای ترمیم فرسودگی ها در این باره محسوس است.

رضوانی در پایان گفت: امیدوارم تجهیز استخر به تاچ پد و سکوهای داوری بتواند موجب رضایت خانواده این ورزش باشد و انگیزه ها را برای موفقیت بالا ببرد. ما در فدراسیون همچنان تلاش می کنیم تا گام های بلندتری در این راستا برداریم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 972

به "رضوانی از تجهیز استخر قهرمانی آزادی خبر داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضوانی از تجهیز استخر قهرمانی آزادی خبر داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید