سمیعی: تیمِ خاص بودن نه جرم است و نه گناهی دارد، به جای جنجال کردن بیشتر به متن کار می پردازم

به گزارش مجله آزات وب، جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به آنهایی که این تیم را خاص می دانند، پاسخی جالب توجه داد.

سمیعی: تیمِ خاص بودن نه جرم است و نه گناهی دارد، به جای جنجال کردن بیشتر به متن کار می پردازم

به گزارش خبرنگاران، جعفر سمیعی درباره فزونی یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل استقلال در دربی 95، گفت: در ابتدا برد دربی را تبریک می گویم و عذرخواهی می کنم که بحث هایی مطرح شد و از یحیی گل محمدی به خاطر مطرح شدن چنین بحث های حاشیه ای عذرخواهی می کنم.

وی در ادامه اضافه نمود: توضیح وظایف در باشگاه پرسپولیس تعیین است و اینکه چه کسی باید صحبت کند. امشب هم گفتید مدیرعامل استقلال روی خط برنامه است و باید مدیرعامل پرسپولیس بیاید، اما کسی با من تماسی نداشت که روی خط برنامه بیایم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به صحبت های فرزاد مجیدی گفت: یکسری صحبت ها درباره ملاقات با سپاهان مطرح شد که فردا قرار است برای پاسخگویی به کمیته انضباطی برویم. یکسری صحبت ها هم از سوی یاری سرپرست تیم استقلال مطرح شد که می خواهم از حق و حقوق پرسپولیس دفاع کنم. تیم خاص بودن نه جرم است و نه گناهی دارد. در اخلاق عیبی ندارد که خاص باشیم. باید کوشش کرد که به خاص بودن رسید. چهار سال قهرمانی پیاپی خاص است. اعضای کادر فنی ما از لحاظ اخلاقی و فنی خاص هستند. بازیکنان ما هم خاص هستند.

سمیعی ادامه داد: خودم هم خاص هستم، چون اهل رسانه نیستم که بخواهم مثل بعضی ها صحبت نموده و جنجال کنم. بیشتر به متن کار می پردازم تا باری از روی دوش باشگاه بردارم. اینکه بخواهیم هر دفعه شوی رسانه ای اجرا کنیم و در رسانه باشیم، به سود فوتبال نیست و یاریی نمی کند. از کادر فنی، بازیکنان، سرپرست تیم و پرسنل باشگاه که شبانه روزی کوشش می نمایند تا دل میلیون ها طرفدار را خرسند نمایند، تقدیر و تشکر می کنم. امیدوارم فرایند قهرمانی ما با وجود همه ناملایمت هایی که می گردد و حواشی که درست می نمایند، ادامه داشته باشد و دل میلیون نفر شاد گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 خرداد 1400 بروزرسانی: 22 خرداد 1400 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 1768

به "سمیعی: تیمِ خاص بودن نه جرم است و نه گناهی دارد، به جای جنجال کردن بیشتر به متن کار می پردازم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سمیعی: تیمِ خاص بودن نه جرم است و نه گناهی دارد، به جای جنجال کردن بیشتر به متن کار می پردازم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید