سولدو: در خصوص آینده تراکتور نمی توان چیزی را تضمین کرد، کوشش می کنیم تا شرایط را بهتر کنیم

به گزارش مجله آزات وب، سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: چیزی که تضمین می دهم این است که سخت کوشش کنیم، اما در خصوص آینده تیم نمی توان چیزی را تضمین کرد.

سولدو: در خصوص آینده تراکتور نمی توان چیزی را تضمین کرد، کوشش می کنیم تا شرایط را بهتر کنیم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، زونیمیر سولدو، سرمربی تیم فوتبال تراکتور در نشست خبری پس از ملاقات مقابل نساجی مازندران اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می خوانید:

* به بازیکنانم تبریک می گویم، امروز خیلی بازی خوبی را انجام دادند، مخصوصا زمانی که گل دریافت کردیم با روحیه و نظم تیمی توانستند جبران نمایند. پاداش آنها سه امتیاز بود که به آن نرسیدند.

* او آسیب دیدگی داشت و نخواستیم ریسک کنیم و بازی بعدی او را نداشته باشیم. چیزی که برای من مهم است اینکه بازیکن باید 100 درصد آماده باشد. بازیکنی که 70 درصد آماده باشد و یک اندازه هم مصدوم باشد، چندان مناسب بازی نیست.

* قبل از هر بازی تیم حریف را بررسی می کنیم و نقاط قوت و ضعف آنها را به بچه ها می گوییم، امروز هم از کار بچه ها در میانه میدان راضی بودم و خوب بود.

* برای اینکه تیم را در چند پست تقویت کنیم، برنامه داریم و روی فرایند خوب مان تمرین می کنیم تا بهتر گردد. وقتی در چنین جایی در جدول قرار می گیرد، فشار روی شما بیشتر می گردد و باید تحمل کنید. من چندین بار خودم در این شرایط قرار گرفته ام و می دانم چطور از آن خارج شویم. از باشگاه هم خواسته ایم که چند بازیکن را جذب کنیم. چیزی که باید تاکید کنم اینکه پیدا کردن بازیکن خوب در این شرایط خیلی سخت است، چون در وسط فصل هستیم.

* بارها گفته ام که یک فصل سخت را پیش رو داریم، چون تغییرات زیادی را داشته ایم. رفتن تعداد زیاد و آمدن نفرات نو مشکل ساز بوده است. به هواداران هم حق می دهم، اما کوشش می کنیم تا شرایط را بهتر کنیم. چیزی که تضمین می دهم این است که سخت کوشش کنیم، اما در خصوص آینده تیم نمی توان چیزی را تضمین کرد. اگر واقع بینانه نگاه کنیم اینکه شما دو بازیکن از مدرسه فوتبال تراکتور را در زمین دیدید که خوب بودند و باید این نکات مثبت را هم در نظر بگیرید.

* شرایط تیم برای همه ما تعیین است و همه باید کوشش کنیم که از این شرایط خارج شویم. چیزی که مسلم است اینکه اگر بازی ها را بررسی کنید می بینید که خوب بازی کردیم، اما بعضی اوقات گل های مفتی خوردیم و نتوانستیم پیروز شویم. در مجموع فرایند تیمی خوبی داشته ایم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 2155

به "سولدو: در خصوص آینده تراکتور نمی توان چیزی را تضمین کرد، کوشش می کنیم تا شرایط را بهتر کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سولدو: در خصوص آینده تراکتور نمی توان چیزی را تضمین کرد، کوشش می کنیم تا شرایط را بهتر کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید