عزم بنیاد تعاون وزارت دفاع برای خدمت رسانی به بخش های مورد احتیاج کشور

به گزارش مجله آزات وب، تهران (پانا) - مدیر عامل بنیاد تعاون وزارت دفاع و مدیر عامل شرکت حفاری ایران به منظور ارتباط و استفاده از ظرفیت های دو طرف ملاقات و مذاکره کردند.

عزم بنیاد تعاون وزارت دفاع برای خدمت رسانی به بخش های مورد احتیاج کشور

به گزارش وزارت دفاع، مهندس نامجوی در این ملاقات با تشریح فرایند فعالیت های بنیاد تعاون وزارت دفاع در سال های اخیر گفت: در مجموعه بنیاد تعاون وزارت دفاع زیر ساخت های لازم برای ساخت راه ها، پروژه های عظیم عمرانی و ساختمانی، ساخت سد و بسیاری از فعالیت های مربوط به حوزه عمران وجود دارد و بحمد الله طی سال های اخیر هم توانسته ایم برابر احتیاج مجموعه های لشکری و کشوری همکاری های ارزنده ای را در حوزه های ملی داشته باشیم.

مدیر عامل بنیاد تعاون وزارت دفاع از عزم مجموعه خود در شرایط سخت تحریم برای خدمت رسانی به صنایع و بخش های مورد احتیاج در کشور اطلاع داد و گفت: بی شک بنیاد تعاون وزارت دفاع به یک صندلی شناخته شده در عرصه فعالیت های عمرانی و راه سازی دست یافته است که از ظرفیت و امکانات درونی مناسبی برای مشارکت در عرصه سازندگی کشور برخوردار است.

مهندس نامجوی با اشاره به اینکه دشمنان قسم خورده نظام اسلامی در آوردگاه های نظامی و دفاعی در برابر ایران اسلامی زانو زده اند گفت: امروز در کارزار و جنگ تمام عیار مالی با دشمن پنجه در پنجه هستیم و کوشش می کنیم در این مأموریت های خود را به نحو احسن در این برهه حساس عملیاتی نماییم.

نامجوی با بیان اینکه بنیاد تعاون وزارت دفاع یک بستر مناسب برای عملیاتی کردن احتیاج شرکت حفاری و سایر بخش های صنعتی کشور است، تاکید نمود: در سال فراوری، مانع زدایی و پشتیبانی کوشش می کنیم تا با اقدامات جهادی و همت کارکنان مجموعه بنیاد تعاون وزارت دفاع با ایجاد هم افزایی در همه ظرفیت های صنعتی و تحقیقاتی وزارت دفاع، احتیاجمندی های عرصه ملی در حوزه توسعه زیرساخت های مربوط به حمل و نقل، راهسازی و بویژه حفاری را با هدف ایجاد استقلال صنعتی در کشور و مقابله با تحریم های ظالمانه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی برطرف کنیم و برای این مهم از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

گلپایگانی مدیر عامل شرکت حفاری هم با بیان اینکه وزارت دفاع و بویژه بنیاد تعاون وزارت دفاع منشأ خدمات فراوانی در حوزه عمران در کشور بوده است گفت: قطعاً این سازمان ظرفیت هایی دارد که می تواند به بخش حفاری کشور خدمات درخور توجهی را ارائه نماید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 2 مرداد 1400 بروزرسانی: 2 مرداد 1400 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 1844

به "عزم بنیاد تعاون وزارت دفاع برای خدمت رسانی به بخش های مورد احتیاج کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزم بنیاد تعاون وزارت دفاع برای خدمت رسانی به بخش های مورد احتیاج کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید