غلامپور:پریدن روی سر دایی مثل پریدن روی قله دماوند است!، استراماچونی از ترس مصدومیت گفت باید رژیم بگیرم

به گزارش مجله آزات وب، این یک ایده است و از دلم بیرون می آید. دوست وارم وقتی تیم ام گل می زند خشنود باشم و طبیعتا وقتی گل می خوریم ناراحت می شوم. من با خشنودی ام نه کسی را تحریک می کنم و نه هدف خاصی دارم، ولی حرکاتم نشان دهنده این است که از ته دل خشنود هستم.

غلامپور:پریدن روی سر دایی مثل پریدن روی قله دماوند است!، استراماچونی از ترس مصدومیت گفت باید رژیم بگیرم

مربی دروازه بانان تیم فوتبال استقلال گفت: پریدن روی سر علی دایی مثل پریدن روی قله دماوند می ماند و انصافا این کار خیلی سخت است.

بهزاد غلامپور در گفت وگو با فارس، در مورد رجحان های هفته های اخیر استقلال و همچنین شادی های بعد از گل وی مورد توجه رسانه های مختلف قرار گرفته است، صحبت های زیر را انجام داد.

استقلال روی دور برد افتاده و به نظر می رسد با سه چهار پیروزی، از نظر روحی شرایط تیم تغییر نموده است.

خدا را شکر می کنیم که شرایط بهتر شده و به هر حال همانطور که از ابتدای فصل گفتیم، زمان می برد تا تیم جدیدی که شکل گرفته به هماهنگی برسد. هم تیم جدید است، هم سرمربی و هم بازیکنان، ضمن آنکه این تیم سه سال زمان می خواهد.

یعنی شما معتقدید استقلال احتیاج به سه سال زمان دارد.

همینطور است. یک تیم کامل جدید بسته شده و کار مربی برای هماهنگی نفرات سخت است.

صحبت تان با طرفداران استقلال چیست؟ آنها دوست دارند تیم شان بعد از چند سال ناکامی نتیجه بگیرد.

طرفداران استقلال شکیبا باشند، آنها باید بدانند تیمی که جدید بسته می گردد کار سختی دارد. به خاطر همین است که می گویم این تیم سه سال زمان می خواهد.

کار کردن با سرمربی ایتالیایی چطور است؟

کار کردن با او سخت است اما او مربی خوبی است. استراماچونی هم سختگیر است و هم روحیه خوبی دارد. او به مواقع لزوم سختگیری می نماید و روی نظم و انضباط اهمیت ویژه ای قائل است اما به هر حال ما هم در کنار او کارهایمان را انجام می دهیم و شرایط خوبی داریم.

استراماچونی که روی شادی های بعد از گل سخت گیری نمی نماید؟

(با خنده) به هر حال همه خشنود هستند و یک زمان من با علی دایی خشنودی می کردم، حالا با استراماچونی. علی آقای دایی مثل کوه دماوند است و پریدن به روی او مثل این می ماند که روی قله دماوند بپری، چون کار سختی است.

حتماً شنیدید که سرمربی ایتالیایی استقلال بیان کرد شما (غلامپور) باید رژیم بگیرید.

(با خنده) بله، فکر می کنم آقای استراماچونی برای آنکه مصدوم نگردد آن حرف را زده است.

راز این خشنودی شما چیست که روی آن پافشار هستید.

این یک ایده است و از دلم بیرون می آید. دوست وارم وقتی تیم ام گل می زند خشنود باشم و طبیعتا وقتی گل می خوریم ناراحت می شوم. من با خشنودی ام نه کسی را تحریک می کنم و نه هدف خاصی دارم، ولی حرکاتم نشان دهنده این است که از ته دل خشنود هستم.

شرایط گلرهای استقلال چگونه است؟

خوشبختانه وضعیت خوب پیش می رود و می بینید که حسینی هم کار می نماید و زحمت می کشد. او مسئله ای ندارد و تمرینات خوبی را برگزار می نماید و می تواند در آینده هم به استقلال یاری کند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 18 آذر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 587

به "غلامپور:پریدن روی سر دایی مثل پریدن روی قله دماوند است!، استراماچونی از ترس مصدومیت گفت باید رژیم بگیرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غلامپور:پریدن روی سر دایی مثل پریدن روی قله دماوند است!، استراماچونی از ترس مصدومیت گفت باید رژیم بگیرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید