فولاد خوزستان از محمود فکری شکایت می نماید

به گزارش مجله آزات وب، تهران (پانا) - مدیر حقوقی باشگاه فولاد خوزستان از شکایت این باشگاه علیه سرمربی استقلال به دلیل توهین علیه بازیکنان و کادر فنی فولاد خوزستان اطلاع داد.

فولاد خوزستان از محمود فکری شکایت می نماید

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، عارف عارف نیا مدیر حقوقی باشگاه فولاد در گفت وگو با رسانه باشگاه در مورد کلیپ منتشر شده در فضای مجازی از محمود فکری پس از ملاقات امروز فولادخوزستان برابر استقلال گفت: باشگاه فولادخوزستان فردا و در اولین فرصت از محمود فکری سرمربی استقلال به دلیل توهینی که به بازیکنان، کادرفنی و باشگاه فولاد انجام داده است به کمیته اخلاق و مراجع قضایی شکایت خواهد نمود. مستندات و فیلم این توهین نیز در اختیار کمیته اخلاق قرار خواهد گرفت تا در این خصوص تصمیم گیری گردد.

وی ادامه داد: تیم فولاد با نمایشی درخشان و اخلاق مدار درون و بیرون زمین پیروز شد تا در این بازی به پیروزی برسد و به هیچ وجه این توهین اجرا شده به باشگاه فولاد را بر نمی تابیم. در حالیکه فرهنگ نیم قرن اخلاق مداری در باشگاه استقلال همیشه سر لوحه عملکرد اخلاقی مربیان عظیم آن باشگاه و طرفداران آن بوده، اجازه نمی دهیم این سابقه درخشان اخلاقی تحت الشعاع رفتار توهین آمیز محمود فکری قرار بگیرد.، مربیان عظیمی مانند ناصرخان حجازی، پرویزخان مظلومی و مرحوم پورحیدری که فلسفه مربی گری آنان ابتدا احترام به رقیب بود. از این رو ضمن دعوت طرفداران فرهیخته فولاد خوزستان و مردم شرافتمند خوزستان به آرامش، به آنان اطمینان می دهیم که محمود فکری بایستی در مراجع قضایی پاسخ گوی عملکرد غیر اخلاقی خود در زمین فوتبال باشد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 1 دی 1399 بروزرسانی: 1 دی 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 1452

به "فولاد خوزستان از محمود فکری شکایت می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فولاد خوزستان از محمود فکری شکایت می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید