ممبینی: مربی بعدی تیم ملی احتمالا خارجی است، بهاروند در فدراسیون و سازمان لیگ همزمان خواهد بود

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال می گوید حیدر بهاروند به طور همزمان در فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فعالیت می کند.

ممبینی: مربی بعدی تیم ملی احتمالا خارجی است، بهاروند در فدراسیون و سازمان لیگ همزمان خواهد بود

به گزارش خبرنگاران، هدایت ممبینی پس از جلسه اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، اظهار کرد: با توجه به استعفای آقای تاج جلسه ای برگزار کردیم و طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال باید یکی از نواب رئیس و یا اعضای هیات رئیسه سرپرست فدراسیون می شد و در نهایت با توجه به استعفای علی کفاشیان، آقای بهافرایند به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال انتخاب شدند. این موضوع صورت جلسه شد و در نهایت با آقای وزیر جلسه داشیم و او هم موافقت خود را بیان نمود.

وی اضافه نمود: ما در شرایط حساسی قرار داریم و قرار است تیم ملی امید به مسابقات مقدماتی المپیک برود و بحث مربی تیم ملی هم مطرح است. ان شاءالله با این فرایند و آرامشی که در هیات رئیسه در جریان بود و مشاوره هایی که از آقای تاج می گیریم، رهبری فدراسیون فوتبال به همان شکل سابق ادامه خواهد داشت.

ممبینی در پاسخ به این سوال که شرایط سازمان لیگ چگونه خواهد شد، گفت: به هر حال این موضوع پیش آمد و الان آقای بهافرایند هم در فدراسیون فوتبال خواهند بود هم در سازمان لیگ فعالیت خواهند داشت. فعلا تغییراتی در سازمان لیگ نداریم. ان شاءالله هفته آینده درباره مجمع فدراسیون و انتخابات تصمیم گیری خواهیم کرد. همانطور که می دانید انتخابات باید 18 اردیبهشت برگزار می شد اما تصمیم نهایی را اتخاذ خواهیم کرد.

وی در ادامه درباره اینکه ایا نامه استعفای مهدی تاج به هیات رئیسه رسید یا خیر، گفت: حضور ذهن ندارم که نامه کتبی ارائه شده یا خیر. من اطلاعی ندارم اما شفاهی استعفا داده اند.

ممبینی درباره اینکه آیا برای انتخاب سرمربی تیم ملی کاری انجام خواهد شد یا خیر هم گفت: اگر برای اردیبهشت صبر کنیم کمی دیر می شود و انتخاب سرمربی تیم ملی باید انجام شود. ما روی گزینه خارجی و داخلی در حال بررسی هستیم اما احتمال انتخاب گزینه خارجی بیشتر است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 اسفند 1398 بروزرسانی: 1 اسفند 1398 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 775

به "ممبینی: مربی بعدی تیم ملی احتمالا خارجی است، بهاروند در فدراسیون و سازمان لیگ همزمان خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممبینی: مربی بعدی تیم ملی احتمالا خارجی است، بهاروند در فدراسیون و سازمان لیگ همزمان خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید