موسوی: 26 هزار و 976 نفر برای انتخابات شوراهای روستا ثبت نام کردند

به گزارش مجله آزات وب، تهران (پانا) - سید اسماعیل موسوی دبیر ستاد انتخابات کشور از ثبت نام 26 هزار و 976 نفر تا سرانجام روز دوم ثبت نام شوراهای اسلامی روستا و ثبت نام قطعی 43 نفر برای انتخابات مجلس خبرگان تا روز پنجم اطلاع داد.

موسوی: 26 هزار و 976 نفر برای انتخابات شوراهای روستا ثبت نام کردند

به گزارش وزارت کشور، موسوی در گزارش تجمیعی خود از ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستا تا انتها روز دوم ثبت نام و میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری تا انتها روز پنجم، اضافه کرد: تا انتها روز دوم ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستا، ثبت نام 26 هزار و 976 نفر قطعی شده است، که از این تعداد 25 هزار و 173 نفر مرد و هزار و 803 نفر زن هستند.

او ادامه داد: 93 درصد ثبت نام کنندگان انتخابات شوراهای اسلامی روستا تا انتها روز دوم، مرد و 7 درصد زن هستند.

موسوی گفت: 10 درصد ثبت نام کنندگان انتخابات شوراهای اسلامی روستا دارای سابقه ایثارگری و 27 درصد سابقه عضویت در شوراها را دارند.

دبیر ستاد انتخابات کشور در بخش دیگری از توضیحات خود اضافه کرد: تا امروز سه شنبه هفدهم فروردین ماه؛ پنجمین روز از فرصت هفت روزه ثبت نام انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری، در مجموع روز اول تا پنجم ثبت نام، برای چهار حوزه انتخابیه مشمول این انتخابات، ثبت نام 43 نفر نهایی شد.

موسوی در انتها با بیان جزئیات این ثبت نام ها، گفت: در مجموع از شروع ثبت نام تا امروز ثبت نام 28 نفر در استان تهران، 6 نفر در استان خراسان رضوی، 7 نفر در استان قم و 2 نفر در استان مازندران قطعی شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 3 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1400 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 1690

به "موسوی: 26 هزار و 976 نفر برای انتخابات شوراهای روستا ثبت نام کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موسوی: 26 هزار و 976 نفر برای انتخابات شوراهای روستا ثبت نام کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید