نفر اول و دوم دوپینگی شدند؛ کمیل قاسمی قهرمان المپیک2012 شد

به گزارش مجله آزات وب، این در حالیست که این انتظار می رفت طبق قانون اتحادیه جهانی کشتی این مدال تنها به نام کمیل قاسمی ثبت گردد اما فدراسیون کشتی چند روز پیش بیان کرد، قانون جدید اتحادیه جهانی تاکید دارد در صورت دوپینگ نفرات اول و دوم یک وزن، مدال طلا مشارکا به نفرات سوم می رسد.

نفر اول و دوم دوپینگی شدند؛ کمیل قاسمی قهرمان المپیک2012 شد

با تایید تست دوپینگ نفرات اول و دوم کشتی آزاد سنگین وزن المپیک لندن، کمیته بین المللی المپیک رسما کمیل قاسمی و بلال ماخوف روس را مشترکا به عنوان طلایی های این وزن معرفی کرد.

به گزارش ایسنا، پایان پس از کش و قوس های فراوان و با تایید نهایی تست دوپینگ آرتور تایمازوف ازبک و داوید مادزمانشویلی گرجستانی نفرات اول و دوم وزن 120 کیلوگرم المپیک 2012 لندن، کمیته بین المللی المپیک با بروز رسانی نتایج این وزن، مدال طلای این رقابت ها را مشترکا به نام کمیل قاسمی از ایران و بلال ماخوف روس ثبت کرد.

این در حالیست که این انتظار می رفت طبق قانون اتحادیه جهانی کشتی این مدال تنها به نام کمیل قاسمی ثبت گردد اما فدراسیون کشتی چند روز پیش اظهار داشت، قانون جدید اتحادیه جهانی تاکید دارد در صورت دوپینگ نفرات اول و دوم یک وزن، مدال طلا مشارکا به نفرات سوم می رسد.

همچنین دولت شعبان بای قزاق و دلاگنف آمریکایی نیز به مدال های برنز مشترک رسیدند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 25 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 1250

به "نفر اول و دوم دوپینگی شدند؛ کمیل قاسمی قهرمان المپیک2012 شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نفر اول و دوم دوپینگی شدند؛ کمیل قاسمی قهرمان المپیک2012 شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید