پیغام مهرزاد حمیدی به مناسبت هفته سلامت سال 1400

به گزارش مجله آزات وب، تهران (پانا) - معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش به مناسبت هفته سلامت پیامی صادر کرد.

پیغام مهرزاد حمیدی به مناسبت هفته سلامت سال 1400

به گزارش روابط عمومی معاونت تربیت بدنی و سلامت، از سوی مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش به مناسبت شروع هفته سلامت با شعار ساخت جهانی عادلانه تر و سالم تر پیغامی صادر شد.

در این پیغام آمده است:

یا من اسمه دوا و ذکره شفاء

لازم دانستم در ایام هفته سلامت به نیابت از جامعه تعلیم و تربیت کشور، عرض سلام و سپاس داشته باشم محضر همه عزیزان خدوم مملکت در سنگر سلامت و آموزش خاصه مدافعان جان برکف سلامت در اقصاء نقاط کشور که در هر لباس و کسوتی در این دوران بلاخیز، جاودانه، همت خود را مصروف خدمت به ملت خویش نمودند و در این کارزار، قهرمانانه درخشیدند.

در این مدت که موج های سهمگین کرونا، عرصه زندگی را هدف قرار داده است، انسان هزاره سوم، بار دیگر به نعمت گرانقدر سلامت و ساحت حفظ زیستی بدنی در رشد انسانها و تمدن، ایمان آورد.

همکاران وزارت آموزش و پرورش در اقصی نقاط کشور، برای حمایت از مدافعان سلامت، ضمن آرزوی سلامتی و علو فیوضات الهی برایشان، با تعهد به اجرای پروتکل های بهداشتی، نهایت کوشش خود را برای ارتقاء سواد سلامت و آموزش شیوه های زندگی سالم، به کار گرفت و مصمم هستیم به کمک خدا و با اهتمام همکاران، کارشناسان و مربیان بهداشت مدارس و مشارکت همه دانش آموزان سفیر سلامت، مشاورین بهداشت روان، مربیان تربیت بدنی و پرورشی در مدارس، همچون گذشته به ارتقاء همه جانبه سلامت دانش آموزان بپردازیم.

بر خود لازم می دانم، ضمن گرامیداشت هفته سلامت از یکایک همکاران گرامی اعم از مربیان بهداشت مدارس، کارشناسان و مدیران و همکاران پرکوشش در بیمارستان ها و مراکز بهداشت و همچنین دانش آموزان که در کسوت سفیر سلامت ، کوشش می کنند، سپاسگزاری نمایم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 29 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1400 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 1736

به "پیغام مهرزاد حمیدی به مناسبت هفته سلامت سال 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام مهرزاد حمیدی به مناسبت هفته سلامت سال 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید