کف قیمت خودرو صفر در بازار، در مرز 100 میلیون تومان!

به گزارش مجله آزات وب، به گزارش خبرنگاران، در حال حاضر قیمت پراید در مدل 131 به 89 میلیون و 500 هزار تومان رسیده و برای خرید مدل 111 این محصول نیز باید 93 میلیون تومان هزینه کرد. ثبت این قیمت ها برای پراید در حالی است که گفته می گردد فراوری خودروی موردنظر در سایپا و پارس خودرو متوقف شده است. البته سایپایی ها هنوز رسما خبر توقف فراوری پراید را اعلام نکرده اند، اما پیش تر وعده داده بودند که این محصول تا انتها تیر حذف خواهد شد.

کف قیمت خودرو صفر در بازار، در مرز 100 میلیون تومان!

باید منتظر ماند و دید پراید در نهایت با چه قیمتی از خودروسازی و بازار خودروی کشور خداحافظی خواهد نمود. آیا پراید به قله 100 میلیون تومان خواهد رسید؟ باید صبر کرد و دید.

اما در بین دیگر خودروهای داخلی، قیمت ساینا یکی از محصولاتی که قرار است بخشی از جای خالی پراید را پر کند، به 108 میلیون تومان رسیده است. همچنین تیبا به عنوان جانشین اصلی پراید نیز این روزها قیمتی حدودا 97 میلیون تومانی دارد. با توجه به اینکه پراید حذف شده، چیزی به تحقق پیش بینی کارشناسان مبنی بر رسیدن کف قیمت خودرو به 100 میلیون تومان (در بازار آزاد) نمانده است.

فعالان بازار اما در خصوص قیمت پژو 206 تیپ 2 عنوان می نمایند که این محصول در حال حاضر قیمتی برابر با 170 میلیون تومان دارد. پژو 206 تیپ 5 هم با ثبت رکوردی جدید، حالا خودرویی 201 میلیون تومانی به شمار می رود. از بازار دنا پلاس نیز خبر می رسد خودروی موردنظر قیمتی برابر با 267 میلیون تومان دارد که نشان می دهد این محصول هم پا به پای باقی خودروها از نردبان قیمت بالا رفته است.

در بین محصولات مونتاژی و حذفی خودروسازی کشور نیز قیمت پژو 2008 از 740 میلیون تومان نیز گذشته و برای خرید مزدا3 هم باید بالغ بر 820 میلیون تومان هزینه کرد. قیمت سراتو نیز از مرز 530 میلیون تومان گذشته است، خودرویی که گویا دیگر مونتاژ نمی گردد. در نهایت اما برای خرید ساندرو مدل استپ وی نیز باید بیش از 385 میلیون تومان هزینه کرد.

منبع: اقتصادنیوز

آخرین اخبار خودرویی را در صفحه خودرو خبرنگاران دنبال کنید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 9 آبان 1399 بروزرسانی: 9 آبان 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 1339

به "کف قیمت خودرو صفر در بازار، در مرز 100 میلیون تومان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کف قیمت خودرو صفر در بازار، در مرز 100 میلیون تومان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید