گلزنی در ابتدای بازی راه شکست تایلند را هموار می نماید، نمی توانیم 3 امتیاز را در جیب خود بدانیم

به گزارش مجله آزات وب، خبرنگاران: بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: گلزنی در لحظات ابتدایی بازی می تواند راه رجحان ایران مقابل تایلند را هموار کند.

گلزنی در ابتدای بازی راه شکست تایلند را هموار می نماید، نمی توانیم 3 امتیاز را در جیب خود بدانیم

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

بهتاش فریبا در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله آزات وب در خصوص دیدار ایران و تایلند گفت: بازی آسانی برای تیم ایران نمی توان متصور بود و تایلند از تمامی ابزارهای میزبانی برای موفقیت در این دیدار استفاده خواهد نمود.

وی اضافه کرد: از تایلند خبر رسیده که هتل تیم ملی مناسب نبوده و حتی اعضای تیم ایران به دنبال تغییر محل اسکان خود هستند. اتفاقاتی از این دست و مسائل جانبی از جمله آب و هوای تایلند می تواند تاثیرگذار باشد، البته خوشبختانه از نظر شرایط فصلی تیم ایران در زمان مناسبی به تایلند رفته و مشکل هوای شرجی را ندارد.

این پیشکسوت فوتبال ایران یادآور شد: فوتبال تایلند در سال های اخیر پیشرفت زیادی داشته و ما نمی توانیم پیش از دیدار با این تیم با خیال راحت 3 امتیاز را در جیب مان بدانیم. بازیکنان این تیم در کار گروهی خوب شده و با افزایش سرعت تیمی در ضدحملات خطرناک هستند.

فریبا توضیح داد: تیم ایران باید در خط دفاع و هافبک تمرکز لازم را داشته باشد، چراکه اساس فوتبال تایلندی ها متکی به سرعت است. استفاده از موقعیت های ابتدای بازی هم اهمیت زیادی دارد. تجربه نشان داده که ایران در ابتدای بازی با تیم هایی چون تایلند فرصت های خوبی را به دست می آورد که نباید به راحتی از دست بروند.

وی ادامه داد: اگر یکی از این فرصت ها تبدیل به گل گردد تایلند برای جبران گل خورده حمله خواهد نمود و در ضدحملات فرصت خوبی فراهم می گردد تا ایران بتواند موقعیت های بیشتری را به دست بیاورد.

منبع: تسنیم
انتشار: 19 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 425

به "گلزنی در ابتدای بازی راه شکست تایلند را هموار می نماید، نمی توانیم 3 امتیاز را در جیب خود بدانیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلزنی در ابتدای بازی راه شکست تایلند را هموار می نماید، نمی توانیم 3 امتیاز را در جیب خود بدانیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید