اینترمیلان 1-2 بارسلونا؛ حذف نرآتزوری از لیگ قهرمانان

به گزارش مجله آزات وب، اینتر با شکست 1-2 مقابل بارسلونا، از رسیدن به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا بازماند.

اینترمیلان 1-2 بارسلونا؛ حذف نرآتزوری از لیگ قهرمانان

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش گروه ورزشی مجله آزات وب، در شبی که ارنستو والورده به تعدادی از بازیکنان اصلی اش استراحت داده بود، اینتری ها نتوانستند از این فرصت استفاده نمایند و با تحمل شکست 1-2، راهی رقابت های لیگ اروپا شدند.

اینتر بازی را بهتر شروع کرد و چیزی نمانده بود که لائوتارو مارتنس در همان دقیقه ابتدایی تیم میزبان را پیش بیندازد اما ضربه عجولانه او، راهی به چهارچوب دروازه بارسا پیدا نکرد.

در دقیقه 5، روی همکاری لوکاکو و والرو، این دی آمبروسیو بود که صاحب موقعیت شد اما شوت محکم او هم نتوانست قفل دروازه بارسا را باز کند.

در دقیقه 7 روی پاس دیگو گودین، این لوکاکو بود که دروازه نِتو را باز کرد اما داور به دلیل آفساید این گل را نپذیرفت. پس از این نوبت بازیکنان بارسا بود که ابتکار عمل را در دست بگیرند و صاحب یک موقعیت خوب شوند.

ابتدا در دقیقه 9، این پرز بود که با عبور از مدافعان اینتر، خود را در موقعیت گلزنی قرار داد اما سمیر هاندانوویچ با یک واکنش به موقع، توپ را به بیرون فرستاد.

بازیکنان اینتر بلافاصله به این موقعیت واکنش نشان دادند و روی اشتباه کارلس آلنیا، یک ضدحمله خطرناک روی دروازه بارسا ترتیب دادند اما لوکاکو نتوانست از این فرصت استفاده کند و کلمنت لنگله سد راه او شد.

در ادامه کمی از تب و تاب بازی کاسته و بازی متعادل تر دنبال شد. در دقیقه 19 بود که روی پاس لوکاکو، بیراگی صاحب موقعیت شد اما واکنش به موقع نتو، مانع باز شدن دروازه بارسا شد.

در حالیکه اینتری ها برای رسیدن به گل بی تاب تر نشان می دادند، این بارسا بود که در دقیقه 23 پیش افتاد. روی یک پاس در عمق بود که توپ با برخورد به پای گودین به کارلس پرز رسید و او هم با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

بعد از این گل باز هم این بارسایی ها بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند و موقعیت های بیشتری روی دروازه حریف ایجاد می کردند. از جمله در دقیقه 33، که لنگلت می توانست روی ضربه کرنر آلنیا، اختلاف را به دو گل برساند اما ضربه او راهی به چهارچوب دروازه اینتر پیدا نکرد.

پس از آن بازیکنان اینتر بودند که توپ و میدان را در اختیار گرفتند و در دقیقه 36، لائوتارو مارتینس می توانست گل تساوی را به ثمر برساند اما نتو با یک واکنش خوب، این بار هم او را ناکام گذاشت.

فشار حملات نرآتزوری ادامه پیدا کرد و پس از یکی دو موقعیت نصفه ونیمه، این تیم خاتمه در دقیقه 44 به گل تساوی رسید. روی یک ارسال بلند به پشت محوطه جریمه بارسا بود که لائوتارو صاحب توپ شد و پاس او برای لوکاکو، با یک ضربه محکم از ستاره بلژیکی، به گل تساوی نرآتزوری منجر شد. به این ترتیب نیمه اول با تساوی 1-1 به سرانجام رسید.

نیمه دوم را بارسا بهتر شروع کرد؛ هرچند در دقایق ابتدایی، موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد. در دقیقه 57 بود که آنتوان گریزمان صاحب یک موقعیت خوب شد اما ضربه او را هاندانوویچ دفع کرد.

چهار دقیقه بعد نوبت اینتری ها بود که اولین موقعیت جدی شان در نیمه دوم را به وجود بیاورند اما لوکاکو که با عبور از تودیبو، با نتو تک به تک شد، نتوانست دروازه بارسا را مغلوب کند.

در دقیقه 63، والورده با دو تعویض همزمان، فرانکی دی یونگ و لوئیس سوارز را به زمین فرستاد و این تغییرات، روند بازی را تا اندازه ای به سود بارسا عوض کرد. به طوری که این تیم در دقایق 67 و 69، صاحب دو موقعیت خوب شد اما ضربات واگه و ویدال، راهی به چهارچوب دروازه اینتر پیدا نکرد.

پس از آن نوبت اینتری ها بود که شانس شان را برای زدن گل دوم امتحان نمایند اما لائوتارو نتوانست از فرصت هایی که برایش ایجاد شد، استفاده کند.

کوشش دو تیم برای رسیدن به گل فزونی ادامه پیدا کرد تا اینکه خاتمه در دقیقه 86، این بارسا بود که به گل دوم رسید. روی پاس سوارز بود که آنسو فاتی پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و شوت دقیق او، دور از دستان هاندانوویچ، در گوشه دروازه اینتر جای گرفت.

در دقایق سرانجامی هر دو تیم کوشش زیادی کردن تا به گل های بعدی برسند اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با فزونی 2-1 بارسا به سرانجام رسید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 آذر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 609

به "اینترمیلان 1-2 بارسلونا؛ حذف نرآتزوری از لیگ قهرمانان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینترمیلان 1-2 بارسلونا؛ حذف نرآتزوری از لیگ قهرمانان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید