علم و تکنولوژی

روشن کردن پوست با روش های فوری خانگی

برای روشن کردن پوست ابتدا باید عوامل موثر در تیره شدن پوست را بشناسید. سپس با پیروی از یک تغذیه سالم و مصرف دمنوش و عرقیجات پوست خود را روشن تر کنید. البته ماسک های سالم و بدون ضرر نیز در تضمین روشنایی پوست نقش دارند.

11 اسفند 1399

سلطان زیست فناوری کارائیب

در سال های اخیر توسعه فناوری های پیشرفته بر پایه دانش های نوین و با ایجاد ارزش افزوده قابل توجه، بسیاری از بازی های قدرت نمایی را در دنیا تحت الشعاع قرار داده است.

8 اسفند 1399

فیلم تا ابد؛ سردرگمی بین شوخی و جدی

فیلم تا ابد از لحظه هایی تشکیل شده است که با چیدن آن ها در کنار هم نمی توان حتی از این نظر نیز به یک سینمای فرم گرا رسید. رابطه هایی که در ظاهر به قصد پل زدن بین متن های چند تکه فیلم است، قدرت ارایه یک فیلم هایپر لینک را ندارد.

5 اسفند 1399

خبرنگاران فراخوان مقالات بخش پژوهشی سومین جشنواره موسیقی کلاسیک ایرانی منتشر شد

تهران- خبرنگاران- فراخوان مقالات بخش پژوهشی سومین جشنواره موسیقی کلاسیک ایرانی، از سوی دبیرخانه این جشنواره با محورهای متنوع منتشر شد.

4 اسفند 1399

اقدام سختگیرانه ترامپ علیه چین در آخرین روزهای حضورش در کاخ سفید

خبرنگاران- اشخاص آمریکایی از این پس حق سرمایه گذاری در شرکت های مرتبط با ارتش چین را ندارند.

26 بهمن 1399

خبرنگاران مقتدا صدر: حوادث کنگره آمریکا دموکراسی دروغین غرب را برملا کرد

بغداد - خبرنگاران- رهبر جریان صدر عراق در واکنش به حوادث شب گذشه کنگره آمریکا گفت که این حوادث دروغ بودن دموکراسی غرب را برملا کرد.

25 بهمن 1399

خبرنگاران فرماندار: گناوه کم ترین مدرسه فرسوده را در استان بوشهر دارد

گناوه - خبرنگاران - فرماندار گناوه گفت: این شهرستان کم ترین آمار مدارس فرسوده را در بین شهرستان های استان بوشهر دارا است.

24 بهمن 1399

توجه به توسعه منطقه ای در دستور کار برنامه های کلان قرار گیرد

برنامه هفتم توسعه در حال تدوین است و نقد و انتقادها بار دیگر به نحوه برنامه نویسی در ایران آغاز شده است. نگاهی انتقادی به برنامه ریزی های توسعه که در چند دهه گذشته اجرایی شده اند نشان می دهد، برای جامعه ما، توسعه تبدیل به امری ناممکن و دست نیافتنی شده...

23 بهمن 1399

با مدل های مختلف اجاق صفحه ای آشنا شوید

امروزه اجاق های صفحه ای در سه مدل رایج اجاق گاز صفحه ای، اجاق برقی صفحه ای و اجاق القایی صفحه ای درون بازار وجود دارند که هر کدام از مدل ها مزایا و معایب خودش را دارد. برای آشنایی بیشتر با این اجاق ها با ما همراه شوید.

16 بهمن 1399

عضوگیری مجدد انجمن خرمای خوزستان تا انتها سال

خبرنگاران/خوزستان رئیس اتاق بازرگانی اهواز با اشاره به تشکیل هیات رئیسه موقت انجمن خرمای استان خوزستان از عضوگیری این انجمن تا سه ماه دیگر خبر داد.

15 بهمن 1399

رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا: روسیه عامل حملات هکری اخیر است

رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا با انتقاد از اظهارات روز گذشته ترامپ درباره حملات هکری، روسیه را مسئول این حملات دانست.

14 بهمن 1399

تغییری که فضای مجازی در خرید و فروش کتاب به وجود آورد

کتابفروشی های ایران در این سال ها تغییرات زیادی کرده اند و این تغییرات در فروش کتاب به خوبی قابل رویت است.

11 بهمن 1399

چگونه تکنولوژی چاپ تصعیدی باعث تحول در صنعت چاپ دیجیتال شده است ؟

تکنولوژی چاپ دیجیتال در طی چند سال اخیر، رشد چشمگیری را شاهد بوده است. به طوری که در حال حاضر، تقریباً در تمام مراکز چاپ، این روش­ها تا حد خیلی زیادی جایگزین روش­های سنتی شده­اند.

10 بهمن 1399

بهترین بازی های 2020 کامپیوتر

در این مطلب به معرفی بهترین بازی های 2020 کامپیوتر می پردازیم. 2020 شاید سال خوبی نبود؛ اما این موضوع باعث نشد از جذابیت های بازی های ویدیویی در این سال کاسته گردد. درست است، همه گیری کرونا در بخش های بسیاری، باعث تأخیر یا آسیب رساندن به فرایند ساخت بازی ها...

9 بهمن 1399

مدرسه زمستانه هوش مصنوعی برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، زمستان سال جاری برای مستعدان و علاقه مندان به هوش مصنوعی فرصتی فناورانه فراهم شده است تا توانمندی های خود را پرورش دهند و به بازار معرفی نمایند.

5 بهمن 1399

تفحص مجلس هند از تغییرات حریم خصوصی واتس اپ

چند روز پس از درخواست وزارت فناوری اطلاعات هند برای لغو تغییرات جدید در حریم خصوصی واتس اپ، مدیران فیس بوک به پاسخگویی در برابر کمیته پارلمانی این کشور درباره سیاست حریم خصوصی این سرویس پیغام رسان پرداختند.

5 بهمن 1399

استفاده خوراکی انسولین با کمک فناوری نانو امکان پذیر می شود؟

یک شرکت خارجی فناوری ارائه کرده که در آن از نانوذرات به عنوان حامل استفاده شده تا بتواند انسولین را به شکل خوراکی وارد بدن کند.

3 بهمن 1399

مهلت ثبتنام در فراخوان جذب هیات علمی علوم پزشکی تمدید شد

تهران (پانا) - فرصت شرکت در هفدهمین فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی دوباره تمدید شد و متقاضیان می توانند تا 21 آذرماه نسبت به ثبت نام در این فراخوان اقدام کنند.

30 دی 1399

سفر به کمبریج در انگلستان

کمبریج یکی از شهرهای انگلیس که به دلیل وجود دانشگاه های معروف، مشهور شده است. در این شهر دانشگاه هایی وجود دارند که رتبه آنها همواره در سطح بین الملل نخست می باشد. پارک و موزه های جذاب سالانه تعداد زیادی از مسافران را برای دیدن از داخل و خارج به سمت این...

20 دی 1399

پفراینده مارادونا جنایی شد؛ آغاز فرایند بررسی مکالمات

پرونده درگذشت دیگو مارادونا، اسطوره بزرگ دنیای فوتبال وارد مرحله جدیدی شده است.

17 دی 1399
تعداد: (273)