بشتابید؛ بیشتر قابلیت های پولی ChatGPT رایگان شد!

به گزارش مجله آزات وب، کاربران نسخه رایگان هوش مصنوعی ChatGPT حالا به GPTهای سفارشی، تجزیه وتحلیل نمودارها، سوال پرسیدن در خصوص عکس ها و سایر ویژگی های جدیدی که ماه گذشته با GPT-4o معرفی شده بودند، دسترسی دارند.

بشتابید؛ بیشتر قابلیت های پولی ChatGPT رایگان شد!

تینا مزدکی: قابلیت هایی مانند تجزیه وتحلیل داده ها، ایجاد نمودار، دید بصری، آپلود فایل، حافظه و GPTهای سفارشی ابتدا برای کاربران پولی ChatGPT در دسترس قرار گرفته بودند، اما اکنون تمام کاربران می توانند از آن ها استفاده نمایند. این خبر، به وسیله حساب رسمی OpenAI در ایکس اعلام شده است.

محدودیت های فعلی نسخه رایگان هوش مصنوعی ChatGPT

در حالی که کاربران رایگان ChatGPT اکنون می توانند مدل های سفارشی ساخته شده را پیدا نمایند و از آن ها استفاده نمایند (این قابلیت قبلاً فقط برای مشترکین پولی ارائه شده بود)، اما همچنان نمی توانند GPTهای سفارشی فراوری نمایند. سازندگان GPTهای سفارشی بعلاوه در طرح اشتراک درآمدی OpenAI شرکت می نمایند که این استارتاپ در ماه مارس آزمایش آن را شروع نموده بود.

داشتن قابلیت تجزیه وتحلیل داده ها و ایجاد نمودار به کاربران اجازه می دهد تا داده های OneDrive و Google Drive را برای تجزیه وتحلیل سریع تر و بعلاوه استفاده از نمودارهای قابل تنظیم، به ChatGPT متصل نمایند.

با این حال، مشترکین پولی هنوز یک مزیت مهم دیگر دارند: محدودیت کمتر در مکالمه با هوش مصنوعی. در واقع زمانی که کاربران رایگان هنگام استفاده از GPT-4o به محدودیت پیغام یا مکالمه خود برسند، مدل به طور اتوماتیک به GPT-3.5 تغییر پیدا می نماید.

323

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 11 خرداد 1403 بروزرسانی: 11 خرداد 1403 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 2430

به "بشتابید؛ بیشتر قابلیت های پولی ChatGPT رایگان شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بشتابید؛ بیشتر قابلیت های پولی ChatGPT رایگان شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید