توقف خانگی تلخ میلان مقابل ساسولو

به گزارش مجله آزات وب، میلان در دیداری که موقعیت های گل بسیار خوبی را از دست داد، در نهایت با تساوی بدون گل برابر ساسولو متوقف شد.

توقف خانگی تلخ میلان مقابل ساسولو

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش گروه ورزشی مجله آزات وب، از هفته شانزدهم سری آ امروز میلان در سن سیرو میزبانی از ساسولو را برعهده داشت. میلان پس از پیروزی 1-2 در زمین بولونیا و رسیدن به رده دهم جدول، انگیزه های بالایی برای پیروزی بر تیم رده 15 ساسولو داشت که هفته گذشته در خانه، کالیاری را 2-2 متوقف نموده بود. میلان 20 امتیازی بود و ساسوئولو هم 15 امتیاز داشت.

میلان خیلی زود و دقیقه 2 بازی می توانست به گل برسد ولی پیونتک که از کمند آفساید مدافعان میهمان فرار نموده بود، ضربه اش را به کنار دروازه زد و شانس خوب گلزنی از دست رفت.

میهمان دقیقه 15 به این حمله واکنش نشان داد ولی شوت بوگا آرام بود و دوناروما مسئله ای برای مهار توپ نداشت.

دقیقه 28 پاس عالی هرناندز به چالهان اوغلو، این ستاره ترک را در موقعیت خوب گلزنی قرار داد ولی شوت نهایی او راهی به دروازه پیدا نکرد.

کمی بعد میلان روی شوت تئو هرناندز به گل رسید اما پس از آنالیز وی ای آر، گل مردود شد. قبل از شوت هرناندز، توپ به دستان فرانک کسیه برخورد نموده بود.

دقیقه 41 میلان بهترین بخت گلزنی را با بی دقتی بن ناصر از دست داد. او حتی دروازه بان را هم دریبل کرد ولی نتوانست دروازه خالی را باز کند تا بازی با تساوی بدون گل در نیمه اول تمام گردد.

دقیقه 49 بازی ساسوئولو روی اشتباه بن ناصر صاحب بخت گلزنی شد اما بوگا در شرایطی ایده ال با یک کنترل بد همه چیز را خراب کرد.

میلان دقیقه 58 روی شوت بوناونتورا دروازه ساسوئولو را تهدید کرد و کمی بعد پاکتا اقدام به شوتزنی کرد ولی هر دو بار گلر ساسوئولو پیروز تر بود.

دقیقه 70 سنگربان ساسوئولو در دو صحنه دروازه تیمش را نجات داد. ابتدا شوت چالهان اوغلو را برگشت داد و در ریباند نیز ضربه بوناونتورا را مهار کرد.

دقیقه 87 شوت زمینی پای چپ لیائو از پشت محوطه جریمه با بدشانسی به پایه تیرک خورد و راهی اوت شد تا میلان همچنان در حسرت گل باشد.

در نهایت این بازی با تساوی بدون گل به اتمام رسید و میلان دو امتیاز خانگی را از دست داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 613

به "توقف خانگی تلخ میلان مقابل ساسولو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توقف خانگی تلخ میلان مقابل ساسولو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید