جزئیات تازه از پرونده قتل ریحانه عامری به دست پدرش

به گزارش مجله آزات وب، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: بعضی رسانه ها که اغراض خاص خود را دنبال می نمایند مسایلی را به دروغ به حادثه کشته شدن دختر جوان کرمانی به دست پدرش افزده اند که در این خصوص به این رسانه ها هشدار داده می گردد.

جزئیات تازه از پرونده قتل ریحانه عامری به دست پدرش

به گزارش ایسنا؛ دادخدا سالاری در تشریح جزییات حادثه کشته شدن یک دختر جوان در کرمان اظهار کرد: متاسفانه به دنبال مشاجرات خانوادگی بین پدر و دختر یک خانواده، دختر 22 ساله ای به دست پدرش که بالای 50 سال سن داشته، به قتل می رسد.

وی با بیان اینکه قاتل در بازپرسی های خود تاکید داشته که قصدی برای کشتن دخترش نداشته است اضافه نمود: پدر این دختر در بازپرسی های خود عنوان نموده که صرفا به قصد ترساندن فرزندش یک میله فلزی آب را به سمت دخترش پرتاب نموده که متاسفانه در اثر اصابت میله با سر، این دختر خانم 22 ساله فوت می نماید.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان با اشاره به مباحث مطرح شده در فضای مجازی و رسانه های معاند مبنی بر قتل دختر توسط پدرش با تبر نیز گفت: به هیچ عنوان در این حادثه مسائل ناموسی و انتقام گیری مطرح نبوده و تنها مشاجرات خانوادگی دلیل این حادثه بوده و سایر عناوین مطرح شده در فضای مجازی پیرامون این حادثه کذب است.

منبع: فرارو
انتشار: 30 مرداد 1399 بروزرسانی: 30 مرداد 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 1197

به "جزئیات تازه از پرونده قتل ریحانه عامری به دست پدرش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات تازه از پرونده قتل ریحانه عامری به دست پدرش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید