بزرگترین دریاچه گدازه در بالای کوه نیراگنگو، کنگو

کوه Nyiragongo , پارک ملی Virunga , جمهوری دموکراتیک کنگو . یک آتشفشان فعال برای مسکن بزرگ‌ترین دریاچه lava در جهان معروف است . شیب‌های تند شیب بسیار تند هستند و گدازه خیلی سیال است در نتیجه باعث می‌شود که در هنگام شروع به سرعت زیاد جریان پیدا کند .

بزرگترین دریاچه گدازه در بالای کوه نیراگنگو، کنگو

با این حال , دریاچه گدازه به طور مداوم وجود ندارد . سال‌ها طول می‌کشد تا شکل بگیرد و پس از آن , این مساله چند روز طول می‌کشد که دیواره‌ای این حفره فوران خواهند کرد و گدازه فوران خواهد کرد . آخرین فوران در سال 2002 رخ داد . اما امروزه , فعالیت volcanos به دقت مورد نظارت قرار گرفته‌است , اما گدازه بار دیگر به آرامی در حال طلوع و تشکیل یک دریاچه است .
چرا به آنجا بروی ?
به حفظ قدیمی‌ترین پارک ملی و گوریل‌ها کمک می‌کند . بازدیدکنندگان به اینجا می‌آیند تا تنوع زیستی غنی را کشف کنند و کوه Nyiragongo هیجان بیشتری را به این سفر می‌افزاید .
کی به آنجا بروی ?
قبل از رفتن به کوه توصیه‌های volcanologists را بخوانید .
چطور به آنجا برسیم ?
از گوما به کوهستان بروید . سفر اکتشافی با راهنماهای باتجربه را امضا کنید .

اخبار و مقالات مرتبط با "بزرگترین دریاچه گدازه در بالای کوه نیراگنگو، کنگو"

پارک ملی دریاچه‌های Plitvice , کرواسی منطقه حفاظت‌شده طبیعی یکی از مهم‌ترین مقاصد گردشگری در کشور است . مناظر کوهستانی و دریاچه‌های شفاف آبی پارک را تعریف می‌کنند و آن را به مکانی قابل‌تشخیص تبدیل می‌کنند .

دریاچه برتر , جزایر Apostle , ویسکانسین , دانشگاه‌های آمریکا . از آنجا که دما در سال جاری به شدت کاهش‌یافته است , دریاچه Superior منجمد شده‌است و در نتیجه اجازه می‌دهد که بر روی سطح آن راه برود و به غارهای یخی در جزایر Apostle برسد . آخرین باری که از یخ تا چنین حدی پوشیده شده بود پنج سال پیش بود...

به "بزرگترین دریاچه گدازه در بالای کوه نیراگنگو، کنگو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با بزرگترین دریاچه گدازه در بالای کوه نیراگنگو، کنگو

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید