ماد جدید فال آوت 30 ساعت قصه دارد و همین حالا قابل دانلود است

به گزارش مجله آزات وب، پس از هفت سال کوشش گروهی از هواداران مجموعه بازی های فال آوت، یک دستکاری بسیار بزرگ برای بازی فال آوت: وگاس جدید عرضه شده است. این دستکاری که فال آوت: کالیفرنیای جدید (Fallout: New California) نام دارد، به اندازه یکی از بسته های الحاقی فال آوت در خود محتوا دارد؛ طوری که مجموعه زیادی از افراد روی آن کار نموده اند.

ماد جدید فال آوت 30 ساعت قصه دارد و همین حالا قابل دانلود است

این دستکاری یا همان ماد که در طول این سال ها با اسم پروژه برزیل (Project Brazil) شناخته می شد، در حالی عرضه می گردد که بازی جدید فال آوت 76 قرار است تا یکی دو هفته دیگر عرضه گردد. بازی فال آوت 76 کاملا آنلاین است و در آن خبری از شخصیت های مختلف و قصه ای واحد نیست؛ طوری که برخی از هواداران فال آوت چندان انتظار عرضه آن را نمی کشند. با این حال، ماد Fallout: New California می تواند حسابی این افراد را راضی کند.

آن طور که سازندگان این ماد گفته اند، از نظر داستانی Fallout: New California اتفاقاتی که بین بازی های فال اوت 2 و فال آوت 3 و فال آوت: وگاس جدید روی داده است را شرح می دهد. قصه بازی درباره درگیری های بین دو جبهه New California Republic و Enclave است که در بازی فال آوت: وگاس جدید با آن ها سر و کار زیادی داشتیم.

از نظر زمانی، تمام کردن ماد Fallout: New California سی ساعت طول خواهد کشید و 13 انتها مختلف هم خواهد داشت. این ماد کاملا و به یاری تعداد زیادی داوطلب، صداگذاری شده است.

برای بازی کردن این ماد احتیاج به یک نسخه از فال آوت: نیو وگاس دارید. ماد Fallout: New California همین حالا قابل دانلود و بازی است.

می توانید تریلری از این ماد را در ادامه ببینید.

منبع: Polygon

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 18 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 86

به "ماد جدید فال آوت 30 ساعت قصه دارد و همین حالا قابل دانلود است" امتیاز دهید

3 کاربر به "ماد جدید فال آوت 30 ساعت قصه دارد و همین حالا قابل دانلود است" امتیاز داده اند | 3.3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماد جدید فال آوت 30 ساعت قصه دارد و همین حالا قابل دانلود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید