ممنوعیت بازگشت تماشاگران به استادیوم ها تا سال آینده در دستور کار دولت ایتالیا

به گزارش مجله آزات وب، دولت ایتالیا در ادامه تمهیدات پیشگیرانه خود برای جلوگیری از شیوع کرونا، به گزینه ای فکر می نماید که ضرر های هنگفتی برای تیم های سری A خواهد داشت.

ممنوعیت بازگشت تماشاگران به استادیوم ها تا سال آینده در دستور کار دولت ایتالیا

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش خبرنگاران، در شرایط که انتظار می رود رقابت های سری A در خاتمه ماه می از سر گرفته گردد، گزارشی در یکی از رسانه های ایتالیایی فاش شده مبنی بر اینکه دولت این کشور در نظر دارد فوتبالدوستان ایتالیایی را تا سال میلادی آینده از رفتن به ورزشگاه منع کند.

شیوع کرونا در ایتالیا با بالغ بر 20 هزار قربانی که در این کشور گرفته، بیش از یک ماه است که تمامی رقابت های ورزشی را در این کشور به حالت تعلیق درآورده و این در حالی است که آخرین بازی های برگزارشده سری A نیز بدون تماشاگر و پشت درهای بسته بودند.

این فرایند اما ممکن است تا خاتمه سال 2020 ادامه داشته باشد. در واقع این ادعایی است که شبکه تلویزیونی اسپورت مدیاست ایتالیا با استناد به یک سند دولتی افشا شده، مطرح نموده است.

این شبکه اعلام نموده که دولت در نظر دارد تا ماه ژانویه سال 2021 دستور دهد تمام مسابقات ورزشی در ایتالیا بدون تماشاگر و در ورزشگاه های خالی برگزار شوند.

ایتالیا از آنجایی که اولین کشور اروپایی درگیر بحران کرونا بود، زودتر از سایر کشورها فاز اول مبارزه با این ویروس را پشت سر گذاشته و به سمت فاز دوم پیش می رود که این شامل کاهش سختگیری های مربوط به قرنطینه کلی است، اما این کشور در نظر دارد مقررات مربوط به فاصله گذاری اجتماعی را حفظ کند.

از این رو موافقت با رفتن هزاران نفر به یک مجموعه ورزشی تنها در شرایطی در این کشور رخ خواهد داد که مقامات کاملاً از خاتمه بحران اطمینان حاصل نموده باشند و گویا پیش بینی آنها برای رخ دادن چنین اتفاقی، ماه ژانویه سال 2021 است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 1041

به "ممنوعیت بازگشت تماشاگران به استادیوم ها تا سال آینده در دستور کار دولت ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت بازگشت تماشاگران به استادیوم ها تا سال آینده در دستور کار دولت ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید