پذیرش نو آلبرتا برگزار شد

به گزارش مجله آزات وب، برنامه مهاجرت استانی آلبرتا جزییات جدیدترین پذیرش مختص PNP را منتشر کرده است؛ در این پذیرش که به تاریخ 27 می برگزار شده آلبرتا مجموعا برای 148 متقاضی اکسپرس انتری دعوتنامه صادر کرده است. حد اقل امتیاز این متقاضیان در CRS یا سیستم جامع رتبه بندی 300 بوده است. دریافت کنندگان دعوتنامه یا اعلانیه تمایل - NOI - اکنون می توانند درخواست خود را برای انتخاب شدن از طرف آلبرتا ارائه کنند. اگر برنامه مهاجرت استانی آلبرتا درخواست آنها را تایید کند در پذیرش بعدی اکسپرس انتری فدرال 600 امتیاز دیگر نصیبشان خواهد شد.

پذیرش نو آلبرتا برگزار شد

این امتیازهای اضافی ضمانتی است برای دعوت شدن جهت تقاضا برای اقامت دائم کانادا در دور بعدی صدور دعوتنامه ها. لازم به ذکر است از 18 مارس یعنی از زمان اعمال محدودیت های مسافرتی ناشی از شیوع کرونا پذیرش های اکسپرس انتری عموما مختص برنامه مهاجرت استانی بوده اند.

در حال حاضر آلبرتا تنها متقاضیانی را در نظر دارد که ساکن و شاغل در آلبرتا هستند. معمولا برای دریافت دعوتنامه از طریق راستا مهاجرتی اکسپرس انتری آلبرتا نیازی به داشتن پیشنهاد شغل نیست. آلبرتا در برابر آندسته از متقاضیان PNP که نمی توانند به خاطر اختلالات ناشی از کرونا مدارک خود را کامل ارائه نمایند انعطاف پذیری بیشتری دارد.

شرایط راستا مهاجرتی اکسپرس انتری آلبرتا

متقاضیان ابتدا باید در سیستم اکسپرس انتری فدرال پروفایل داشته باشند. همچنین، باید در شغلی که از اولویت های توسعه اقتصادی و متنوع سازی آلبرتا حمایت می کند سابقه کار داشته باشند. البته لازم به ذکر است که برنامه مهاجرت استانی آلبرتا فهرستی از این مشاغل منتشر نکرده است.

این روزهای کرونایی که اقدامات ویژه رعایت می شوند، برنامه مهاجرت استانی آلبرتا متقاضیان را برای انتخاب شدن ملزم به داشتن شرایط زیر کرده است؛ متقاضیان باید:

در حال حاضر شاغل در آلبرتا باشند حتی اگر در منزل کار می نمایند؛

برای کاری که در حال حاضر در آلبرتا به آن اشتغال دارند دارای ویزای کار باشند؛

کار تمام وقت، در ازای دریافت حقوق و دستمزدی که کمتر از حد اقل دستمزد استانی نباشد، فراتر از شرایط LMIA.

لازم به ذکر است رسیدگی به درخواست متقاضیانی که قبل از همه گیری کرونا به کار تمام وقت اشتغال داشته اند و نیز متقاضیانی که در شغل خود نیازمند گواهی و مجوز اشتغال دارند و نمی توانند گواهی و مجوز خود را تمدید یا کسب نمایند تا 60 روز تقویمی دیگر موکول خواهد شد.

اگر متقاضی هیچ سابقه اشتغال در آلبرتا نداشته باشد به درخواست وی تا اطلاع ثانوی رسیدگی نخواهد شد. تا اینجای سال جاری میلادی، آلبرتا برای 1,746 متقاضی اکسپرس انتری دعوتنامه صادر کرده است. در سال 2019 مجموعا 6884 دعوتنامه از طریق راستا مهاجرتی اکسپرس انتری آلبرتا صادر شد. هنوز جزییات تخصیص مهاجران استان آلبرتا در سال 2020 منتشر نشده است.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 29 آذر 1400 بروزرسانی: 29 آذر 1400 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 2015

به "پذیرش نو آلبرتا برگزار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پذیرش نو آلبرتا برگزار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید