اسنپ باکس گزینه اول برای پیک موتوری تهران

به گزارش مجله آزات وب، احتیاج به پیک موتوری در تهران به دلیل پایتخت بودن همواره بالاست و شرکت های مختلف در این زمینه فعالیت می نمایند اما اسنپ باکس به عنوان یک راه چاره هوشمند اولین بار فعالیت خود را به عنوان پیک موتوری تهران در 29 خرداد سال 96 شروع کرد.

اسنپ باکس گزینه اول برای پیک موتوری تهران

از آن موقع تا به امروز تنها سه سال می گذرد اما اسنپ باکس توانسته به عنوان سریع ترین پیک موتوری تهران جای خود را در بین مردم باز کند و امروز به عنوان اولین گزینه حمل و نقل بار نه تنها در پایتخت بلکه در سایر شهرها هم شناخته شده است.

با پیک موتوری اسنپ در شهرهای تهران، اصفهان، مشهد، کرج، تبریز، قم، شیراز، کرمان، یزد و اهواز می توانید به سرعت بسته های خود را به مقصد برسانید.

اسنپ باکس برای چه کسانی مناسب است؟

هستید و در طول روز بسته های زیادی ارسال می کنید، استفاده از پیک موتوری اسنپ باکس به عنوان گزینه سریع و مقرون به صرفه در میان پیک های موتوری سنتی و پیک های موتوری آنلاین به شما توصیه می گردد. به خصوص اگر در تهران هستید و سرعت و اعتبار برای شما اهمیت دارد پیک موتوری اسنپ باکس را انتخاب کنید. اگر در یکی از کسب وکارهای زیر فعالیت می کنید استفاده از اسنپ باکس می تواند هزینه های پیک موتوری شما را به طرز چشمگیری کاهش دهد، در حالی که از نظر زمانی نیز صرفه جویی بسیاری برای شما دارد.

کسب وکارهایی چون:

فروشگاه های لوازم جانبی خودرو، موبایل فروشی ها و دیگر فروشگاه ها

رستوران ها و فست فودها

سوپرمارکت ها

شرکت ها و اداره ها

فروشگاه های آنلاین

تعداد پیک های موتوری اسنپ باکس در مناطق مختلف تهران زیاد هستند و همین باعث می گردد تا در زمانی کوتاه بتوانید پیک خود را با قیمتی مناسب سفارش دهید و یکی از موتورسواران ناوگان

اسنپ باکس در یک چشم برهم زدن به سراغتان می آید تا بسته را تحویل بگیرد و آن را با کمترین هزینه و سرعت عمل بالا به گیرنده تحویل دهد. پس از تحویل بسته به گیرنده، پیغام رسیدن پیک و تحویل بسته به مقصد برای شما ارسال می گردد تا خیالتان از بابت رسیدن بسته به دست صاحبش راحت گردد.

حمل بار با خودرو به اسنپ اضافه شد

شیوع کرونا و افزایش درخواست ها باعث شد تا اسنپ در کنار پیک موتوری تهران خود با یاری دریافت از رانندگان ناوگان سرویس اسنپ خودرو برای انجام بهینه درخواست های جابه جایی بسته اقدام کند.

برای استفاده از این سرویس مثل سابق در همان سرویس اسنپ باکس درخواست خود را ثبت می کنید و مزیت افزوده شده این است که علاوه بر رانندگان سرویس اسنپ باکس، رانندگان ناوگان اسنپ خودرو هم درخواست های جابه جایی بسته را دریافت می نمایند.

به این ترتیب سرعت قبول درخواست ها بیشتر می گردد و بدون احتیاج به پرداخت هزینه بیشتر، سریع تر می توانید بسته های خود را ارسال نمایند. بعد از ثبت درخواست از سوی مشتریان، بسته به این که کدام راننده درخواست را بپذیرد، بسته آن ها با موتور یا خودرو جابه جا می گردد.

این امکان در حال حاضر در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، قم، شیراز، کرج، تبریز، اهواز، کرمان و یزد به صورت 24ساعته فراهم شده و همان شرایطی که در خصوص ارسال بسته با سرویس باکس وجود داشته، مانند سایز بسته و غیره، همچنان پابرجاست.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 17 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 1234

به "اسنپ باکس گزینه اول برای پیک موتوری تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسنپ باکس گزینه اول برای پیک موتوری تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید