اعتراف 3 سارق به 200 فقره سرقت

به گزارش مجله آزات وب، تهران (پانا) - رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ از انهدام باند 3 نفره سارقان لوازم و محتویات داخل خودرو و کشف 200 فقره سرقت خبر داد.

اعتراف 3 سارق به 200 فقره سرقت

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ کارآگاه علی عزیزخانی بیان نمود: در پالایش های اطلاعاتی به دست آمد، تعدادی سارق با همکاری یکدیگر با استفاده از یک دستگاه وانت پراید با پرسه زنی در جنوب و مرکز تهران به سرقت لوازم و محتویات داخل خودرو می پردازند که بررسی موضوع در اختیار تیمی ار ماموران پایگاه هشتم این پلیس قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه در بررسی ها پلیسی در ابتدا مالک خودرو شناسایی شد، نام کرد: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی به دست آمد مالک خودرو دارای چند فقره سابقه کیفری بوده و به تازگی از زندان رها شده و پس از رهایی از زندان با تشکیل تیم 3 نفره به سرقت لوازم و محتویات خودرو می پردازد.

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی ابراز کرد: با تلاش کارآگاهان این پلیس سایر همدستان متهم هم شناسایی و نتیجه تحقیقات اجرا شده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری متهمان اخذ شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه هر سه متهم در مخفیگاهشان در محدوده بزرگراه آزادگان دستگیر شدند، اضافه کرد: متهمان به بیش از 200 فقره سرقت و فروش اموال مسروقه به مالخرانی در خیابان مولوی معترف و اظهار داشتند، در یکی از سرقت هایشان حدود نیم کیلو طلا از خودروی ال 90 سرقت کرده اند که دستگیری مالخران و شناسایی مال باختگان کماکان ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 مرداد 1400 بروزرسانی: 17 مرداد 1400 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 1869

به "اعتراف 3 سارق به 200 فقره سرقت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف 3 سارق به 200 فقره سرقت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید