این رنگ ها خانه شما را کثیف نشان می دهند

به گزارش مجله آزات وب، تمیز کردن و نظافت خانه کاری سخت و سخت است. پس سعی کنید رنگ هایی را انتخاب کنید که خانه را کثیف نشان ندهند.

این رنگ ها خانه شما را کثیف نشان می دهند

در انتخاب رنگ مناسب برای خانه دقت لازم را به عمل آورید. ممکن است رنگی را برای خانه انتخاب کنید که در صورت تمیزی خانه شما را کثیف نشان دهد. در این مطلب از خبرنگاران به معرفی رنگ های نامناسب و کثیف برای دکور منزل می پردازیم. با ما همراه باشید.

رنگ هایی با تناژ قهوه ای را انتخاب نکنید

یکی از رنگ های نامناسب و کثیف برای دکور منزل استفاده از رنگ های قهوه ای ، برنزی یا زرد برای اتاق بوده که باعث می گردد که فضا ظاهری کسل کننده داشته باشد. این رنگ ها خانه را کثیف نشان می دهند. تنها در صورتی که این رنگ ها برای دیوار شاخص استفاده شوند، گزینه مناسبی به شمار می فرایند.

رنگ های خنثی را به درستی انتخاب کنید

یکی از محبوب ترین رنگ های خنثی، رنگ بژ است. اما باید بدانید که این رنگ ظاهری گل آلود دارد و خانه را کثیف نشان می دهد. اگر می خواهید چیدمان بهتری در منزل داشته باشید به مطلب 5 وسیله ضروری که نشیمن شما باید داشته باشد سر بزنید.

رنگ هایی با ته رنگ سفید

یکی از پرطرفدارترین رنگ ها برای رنگ آمیزی خانه، رنگ سفید است. رنگ سفید نور را منعکس نموده و باعث می گردد فضا دلباز و تمیز به نظر برسد. بهتر است بدانید بعضی از طیف های رنگ سفید فضا را کثیف نشان می دهند. به شما پیشنهاد می کنیم که از رنگ های سفید با ته رنگ زرد یا قهوه ای استفاده نکنید.

استفاده از رنگ هایی با ته رنگ گرم

برای اینکه خانه شما همواره تمیز به نظر برسد، بهتر است از رنگ هایی با ته رنگ گرم یا سرد استفاده نکنید. به خصوص رنگ هایی که ته رنگ قهوه ای، سبز یا صورتی دارند. این رنگ ها جزو رنگ های نامناسب و کثیف برای دکور منزل هستند که حس تازگی و روشنی در منزل را از بین می برند.

از بعضی رنگ های روشن چشم پوشی کنید

رنگ هایی مانند صورتی، زرد و آبی در دکور منزل می توانند بسیار اثرگذار باشند. اما تمیز نگهداشتن این رنگ ها امری سخت است. پس حتی الامکان از این رنگ ها در منزل استفاده نکنید. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب همین حالا مبلمان منزل را نو و مدرن کنید! سر بزنید.

استفاده درست رنگ های روشن و تیره در کنار هم

برای اینکه نتیجه خوبی از چیدمان منزل بگیرید بهتر است که رنگ ها را در کنار هم به کار ببرید. حتما به این موضوع توجه کنید که رنگ های تیره و روشن را به درستی در کنار هم بهره ببرید. بهتر است رنگ های روشن در قسمت بالایی دیوار و رنگ های تیره در قسمت پایینی دیوار باشد. این کار باعث می گردد که بخش پاخور دیوار کمتر کثیف به نظر برسد.

رنگی با کیفیت بالا خریداری کنید

یکی از عواملی که باعث می گردد رنگ دیوار کثیف به نظر برسد، کیفیت رنگ دیوار است. در صورتی که رنگ انتخابی شما کیفیت لازم را نداشته باشد علاوه برای اینکه پوشش خوب و قابل قبولی به دیوارها نمی دهد، بلکه باعث کثیف به نظر رسیدن خانه نیز می گردد.

پیشنهاد مطالعه: مطلب با این سبدها دکور خانه را تزیین کنید را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 7 شهریور 1401 بروزرسانی: 7 شهریور 1401 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 2247

به "این رنگ ها خانه شما را کثیف نشان می دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این رنگ ها خانه شما را کثیف نشان می دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید