تور ایتالیا ارزان: بازدید از یک آرامگاه باستانی واقع در ناپل به زودی امکان پذیر خواهد شد

به گزارش مجله آزات وب، ایسنا/ براساس اخبار منتشر شده، بازدید از یک آرامگاه باستانی واقع در ناپل به زودی امکان پذیر خواهد شد.

تور ایتالیا ارزان: بازدید از یک آرامگاه باستانی واقع در ناپل به زودی امکان پذیر خواهد شد

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا ارزان از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

شهر ناپل در ایتالیا بیشتر برای ویرانه های رومی هرکولانیوم و پمپئی که بر اثر فوران یک آتشفشان نابود شد معروفیت دارد، اما باز شدن درهای یک آرامگاه باستانی یک جاذبه گردشگری را دیگر نیز به این شهر اضافه خواهد نمود.

این مکان تاریخی که در ماه ژوئن افتتاح خواهد شد، بخشی از یک آرامگاه باستانی واقع در خارج از دیوارهای ناپل است.

این آرامگاه بیش از 400 سال قدیمی تر از ویرانه های پمپئی و سایر شهرهای رومی اطراف ناپل است و ضمناً رومی محسوب نمی گردد. در حقیقت این آرامگاه به وسیله یونانیان باستان که ناپل را در قرن هشتم پیش از میلاد بنا کردند، ساخته شده است.

از یک راه پله پرشیب منتهی به یک زیرزمین که با چهار مقبره شروع می گردد، میتوان وارد این مکان تاریخی شد. هر یک از این آرامگاه ها دارای ورودی عظیمی هستند، در ورودی یکی از این مقبره ها حتی ستون های پرنقش و نگار ساخته شده است.

البته این تنها بخش کوچکی از آرامگاهی است که یونانی ها در قرن چهارم پیش از میلاد بنا کردند. یونانی ها برای ساخت این آرامگاه اتاقک های کوچکی در داخل تپه ها حفر می کردند و با ایجاد پلکان و نیمکت این فضاهای حفر شده را به یک اتاق واقعی تبدیل می کردند. با توجه به ستون های نفیسی که در مقابل در ورودی مقبره ها وجود دارد، میتوان نتیجه گرفت این مقبره ها به افرادی از طبقه اشراف زادگان و ثروتمند جامعه تعلق داشته اند.

اما این مقبره ها چند قرن پس از ساخته شدن بر اثر بهمن های مکرر گل و سنگ مدفون شدند. در نتیجه، این مقبره ها بسیار سالم به جای مانده اند و نقاشی های دیواری بر روی آنها هنوز قابل مشاهده است.

منبع: همگردی
انتشار: 14 اسفند 1400 بروزرسانی: 14 اسفند 1400 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 2099

به "تور ایتالیا ارزان: بازدید از یک آرامگاه باستانی واقع در ناپل به زودی امکان پذیر خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ایتالیا ارزان: بازدید از یک آرامگاه باستانی واقع در ناپل به زودی امکان پذیر خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید