تور استانبول: روی پل گالاتا در استانبول، 2 قاره را ببینید!

به گزارش مجله آزات وب، پل گالاتا در استانبول

اولین سوالی که به فکر هزاران گردشگری که هر ساله تور استانبول را خریداری می نمایند، می رسد این است: در استانبول از کجاها تماشا کنیم؟ همواره دوست داریم تا در کمترین زمان ممکن بیشترین استفاده را ببریم و تا آنجا که امکان دارد، از جاهای تماشای هر شهر تماشا کنیم، دوست داریم از مکان هایی که افراد محلی زیاد به آنها رفت و آمد می نمایند بدانیم و مکان هایی که در زندگی هر روزه آنها نقش مهمی دارد را بشناسیم و وقتی صحبت از استانبول باشد، مطمئان جواب ما خیلی بیشتر از 2 یا 3 گزینه است. شاید جواب خیلی ها به سوال شما خیابان استقلال باشد اما جواب دوم، پل گالاتا است. در ادامه همراه خبرنگاران باشید تا با این پل تماشای استانبول بیشتر آشنا شوید:

تور استانبول: روی پل گالاتا در استانبول، 2 قاره را ببینید!

بهترین تجربه سفر را با تور استانبول در خاطراتتان ثبت کنید. از استانبول زیبا دیدن کنید و لحظات زیبایی را در این شهر تاریخی و تفریحی بگذرانید.

از مردم بپرسید در استانبول به کجا برویم تا آنها به شما بگویند خیابان استقلال، خیابانی که یک جای عالی برای خرید از مراکز خرید متعدد و شلوغ است، خیابانی که پر از رستوران ها و مکان های تاریخی است. قطعا برای تماشا این خیابان بطور کامل، باید بیشتر از 1 روز زمان بگذارید چون نقطه آغاز هر پیشامدی در استانبول، از این خیابان است. جواب دوم ما: پل گالاتا بر فراز شاخ طلایی است.

چرا پل گالاتا دوست داشتنی است؟

شما می توانید این پل را در صفحات مجلات گردشگری زیادی ببینید، صدها ماهیگیر بر روی این پل می ایستند تا صید خود را بگیرند. این پل تاریخ رنگینی دارد و در طول تاریخ در مکان های مختلف، 5 بار دوباره سازی شده است.

پل گالاتا در استانبول حتی در کتاب مارک تواین هم آورده شده است، می توانید روی یک طرف آن بایستید و آسیا را ببیند و یا روی غرب آن بایستید و چشم اندازی از اروپا داشته باشید!

چرا باید از این پل تماشا کنید؟

به طور خلاصه به این علت که این پل شور و شوق و هیجان بسیار زیادی به شما منتقل می نماید و خیلی ساده به یادتان می آورد که شما در یکی از برترین شهرهای جهان هستید. این پل پر از ترافیک مردمی است که دارند به تجارتشان می رسند، هر کسی سرش به کار خودش است و هیچ کسی به شما توجه نمی نماید بنابراین می توانید یک روز خوب را به همراه مردم استانبول و در جمع آنها سپری کنید و از نزدیک با زندگی آنها آشنا شوید. این پل ، قطب شاخ طلایی است.

5 علتی که باید از این پل تماشا کنید

علت 1: روی این پل می توانید ماهی گیرهای دوست داشتنی زیادی ببینید که دیگر به گردشگر هایی که از فاصله دور و نزدیک از صورت آنها مرتبا عکس می گیرند، عادت نموده اند. آنها همواره آنجا هستند چه روز چه شب، در سرما و در گرما، در باران و در آفتاب. تماشا این ماهی گیرها به خودی خود یک تجربه جالب است و می تواند چندین ساعت مشغولتان کند.

علت 2: پل گالاتا جایی است که مردم محلی استانبول آن را خیلی دوست دارند و زیاد به آن می فرایند. پس یک فرصت عالی برای بدست آوردن دیدی واقعی از زندگی مردم ترکیه در یک شهر بزرگ است.

علت 3: غذاهای مقرون به صرفه و خوشمزه ترکی روی این پل به فراوانی وجود دارند از ذرت داغ گرفته تا ساندویچ 5 لیری ماهی. رستوران های 5 ستاره را فراموش کنید چون غذاهای روی این پل دقیقا به مقدار همان رستوران ها خوشمزه هستند.

علت 4: می توانید روی شاخ طلایی قایق سواری کنید آن هم فقط با 12 لیر.

علت 5: این پل در نزدیکی دیگر جاذبه های گردشگری استانبول مثل برج گالاتا و بازار ادویه است.

منبع: الی گشت
انتشار: 9 بهمن 1400 بروزرسانی: 9 بهمن 1400 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 2060

به "تور استانبول: روی پل گالاتا در استانبول، 2 قاره را ببینید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور استانبول: روی پل گالاتا در استانبول، 2 قاره را ببینید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید