شایعه جنجالی علیه حذف قایدی از تیم ملی؛ پای فرهاد در میان است!

به گزارش مجله آزات وب، لیست 24 نفره و نو تیم ملی فوتبال ایران در دلِ خود ابهامات پرشماری را دارد و یکی از ابهامات مطرح شده درباره این لیست، حذف نام مهدی قایدی از جمع ملی پوشان است. قایدی که فصل گذشته در استقلال عملکرد خیره کننده ای داشت و توانست به تیم ملی بازگردد، همراه این تیم در مسابقات کافا حضور یافت و در این تورنمنت هم در 2 مسابقه مورد اعتماد کادرفنی تیم ملی نهاده شد که ناکام در گلزنی و گل سازی بود، اما عملکرد خوبی را از خود به جای گذاشت.

شایعه جنجالی علیه حذف قایدی از تیم ملی؛ پای فرهاد در میان است!

قایدی بعد از جدایی از استقلال تصمیم گرفت تا کارش را مجدداً در فوتبال امارات دنبال کند و به تیم اتحاد کلبا با راهنمایی فرهاد مجیدی پیوست. ستاره خوش تکنیک فوتبال ایران بعد از پیوستن به تیم اماراتی، در هر 3 مسابقه فصل تازه فوتبال باشگاهی امارات در لیگ برتر و جام حذفی در میدان مسابقه حاضر بوده و 270 دقیقه کامل برای اتحاد کلبا به میدان رفته است. جالب آنکه کوشش مهدی قایدی بر این بوده که بتواند فرم ایده آل فصل گذشته خود را حفظ کند که در این مسیر پیروزیت نسبی داشته است.

مهدی قایدی در اولین بازی اش در فصل تازه فوتبال باشگاهی امارات، پیروز شد هم برای تیمش گلزنی کند و هم روی 2 گل دیگر تیم اتحاد کلبا تاثیرگذار بود تا آمادگی فنی اش را نشان بدهد. با توجه به عملکرد وینگر های فوتبال ایران در ماه های گذشته و بعد از اردوی اخیر تیم ملی، به نظر می رسید که جایگاه قایدی در لیست تیم ملی تثبیت شده است، اما بعد از اعلام اسامی تازه تیم ملی ایران از سوی امیر قلعه نویی، تصمیم ناگهانی قلعه نویی آشکار شد و سرمربی تیم ملی روی نام قایدی خط قرمز کشید!

قایدی با کارنامه پیروز از تیم ملی حذف شد!

قلعه نویی در پست وینگر برای برپایی دور تازه اردوی آماده سازی تیم ملی، نام محمد محبی را در کنار علیرضا جهانبخش، وحید امیری و مهدی ترابی قرار داده که در اتفاقی جالب توجه مقایسه کارنامه قایدی با 4 بازیکن دعوت شده نشان می دهد که این ستاره خوش تکنیک ریزنقش آغاز فصل پیروز تری نسبت به رقبایش در تیم ملی داشته و همین مسئله باعث شده تا بیش از پیش تصمیم امیر قلعه نویی جنجالی گردد. محبی روز های خوبی را در فوتبال روسیه پشت سر نمی گذارد و با وجود حضور گاه و بی گاه در ترکیب اولیه روستوف، تنها یک پاس گل در کارنامه اش به چشم می خورد.

جهانبخش از فرم ایده آل خود فاصله گرفته و در تیم فاینورد در آغاز فصل تازه لیگ هلند نیمکت نشین شده است. وحید امیری که در پست مهاجم سایه در پرسپولیس بازی می نماید، تنها یک پاس گل در فصل تازه در کارنامه اش داشته و مهدی ترابی هم فرسنگ ها با روز های اوج خود فاصله دارد و فعلاً نتوانسته در لیگ بیست وسوم گلی را به ثمر برساند و یا گلی را بسازد تا با ناکامی مطلق در ترکیب سرخ ها به لیست تازه تیم ملی رسیده باشد. این مقایسه نشان می دهد که به لحاظ فنی، قایدی شایستگی کمتری نسبت به رقبایش برای حضور در لیست تازه تیم ملی نداشته است.

امیر قلعه نویی رابطه چندان مطلوبی با فرهاد مجیدی سرمربی این روز های اتحاد کلبا که در آن مهدی قایدی حضور دارد، نداشته و بسیاری از کارشناسان و منتقدان، حذف قایدی از تیم ملی را مرتبط با این رابطه نامطلوب می دانند. جالب آنکه قایدی روز گذشته در فضای مجازی تصویری که روی آن عبارت ژنرال بله قربان گو نقش بسته بود را لایک کرد تا بیش از پیش به حاشیه های پیرامون حذف او از تیم ملی دامن زده گردد. البته که باید در این میان منتظر توضیحات تکمیلی کادرفنی تیم ملی هم بود، اما آنچه واضح است اینکه اختلاف قلعه نویی و مجیدی قطعاً در مسیر حذف قایدی از تیم ملی موثر بوده است!

منبع: فوتبال 360

منبع: فرارو
انتشار: 11 شهریور 1402 بروزرسانی: 11 شهریور 1402 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 2408

به "شایعه جنجالی علیه حذف قایدی از تیم ملی؛ پای فرهاد در میان است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شایعه جنجالی علیه حذف قایدی از تیم ملی؛ پای فرهاد در میان است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید