قبل از ساعت 21 به مقصد برسید تا جریمه نشوید

به گزارش مجله آزات وب، معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران عظیم گفت: کار های خود را طوری برنامه ریزی کنید که بتوانند قبل از ساعت 21 به مقصد رسیده و خودروی خود را متوقف و خاموش کنید.

قبل از ساعت 21 به مقصد برسید تا جریمه نشوید

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران از خبرنگاران، سرهنگ علی همه خانی با بیان اینکه شهروندان تردد خود را باید به گونه ای تنظیم کنند که قبل از ساعت 9 منزل باشند، گفت: از اول آذر ماه بعضی محدودیت های تردد کرونایی اجرا شده که از جمله مهم ترین آن ها عدم تردد خودرو ها از ساعت 21 الی 4 بامداد بود.

وی اضافه نمود: اینکه این محدودیت ها قانون شد و برای همگان لازم الاجرا بود، یک طرف، اصرار و پافشاری و بهانه تراشی های بعضی رانندگان برای تردد بعد از ساعت 21 هم از طرفی دیگر باعث شد تا دوربین های کنترل ترافیک پای کار آمده و بدون هیچ اغماض و تردیدی نسبت به جریمه خودرو های متخلف اقدام کنند.

سرهنگ همه خانی گفت: این شرایط و اعمال محدودیت های تردد بیشتر و دقیق تر در این دو هفته که هفت روز از آنرا سپری می کنیم باعث شده بعضی افراد در مورد رفت و آمد در شهر تهران و در برنامه ریزی های تردد خود تجدید نظر کنند و ساعات دیگری را برای انجام امورات و کار ها اختصاص دهند.

وی گفت: مدیریت سفر و تنظیم برنامه های روزانه در این شرایط یکی از مهم ترین اقداماتی است که رانندگان می بایست به خوبی آنرا انجام داده و کار های خود را طوری برنامه ریزی کنید که بتوانند قبل از ساعت 21 به مقصد رسیده و خودروی خود را متوقف و خاموش کنید.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران عظیم گفت: دوربین های کنترلی ترافیک کار خود را انجام می دهند و به راحتی خودرو های متخلف را جریمه و در سیستم ثبت می کنند و فقط آندسته از رانندگانی که با توجه به شرایط کاری مجوز تردد دارند می توانند در این ساعات تردد کنند پس تمام کوشش خود را به کار بندید تا بعد از ساعت اعلامی بمنظور جلوگیری از شیوع و قطع بیماری کرونا با خودروی شخصی در خیابان ها تردد نداشته و به مقصد رسیده باشید.

سرهنگ همه خانی اضافه نمود: در این دوهفته تردد در بین ساعات 21 تا 4 صبح را در سطح شهر تهران و با خودروی شخصی را فراموش نموده و از یاد ببرید و چنانچه قصد خارج شدن از منزل را به هر دلیل دارید با وسایل نقلیه عمومی این کار را انجام دهید و با دوربین های کنترل ترافیک چانه نزنید.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 8 دی 1399 بروزرسانی: 8 دی 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 1467

به "قبل از ساعت 21 به مقصد برسید تا جریمه نشوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قبل از ساعت 21 به مقصد برسید تا جریمه نشوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید