مراکز تفریحی ارمنستان ، هیجان انگیزترین انتخاب های گردشی

به گزارش مجله آزات وب، ارمنستان و مرکز آن ایروان همیشه در بین مسافران ایرانی طرفداران پر و پا قرصی دارد. اما افراد معمولا برای شهرگردی و خرید به ارمنستان سفر می کنند و شاید کمتر کسی بداند که مراکز تفریحی ارمنستان بسیار مجذوب کننده و با کیفیت هستند. به همین دلیل، بر آن شدیم تا این بار در خبرنگاران درباره تفریحات متفاوت در سفر به ارمنستان و ایروان بنویسیم. بیشتر تمرکز ما در این مطلب بر روی یک مسافرت ورزشی و هیجان انگیز است. تا انتهای این مطلب با ما باشید.

مراکز تفریحی ارمنستان ، هیجان انگیزترین انتخاب های گردشی

باشگاه sky club ، اوج آسمان در مراکز تفریحی ارمنستان

پاراگلایدر در اوج آسمان ارمنستان

در کلوب آسمان دوچرخه های دونفره و کارشناسان خبره قرار است برای شما یک پاراگلایدر سواری ایمن را در آسمان آبی ارمنستان به ارمغان بیاورند. برای تجربه کردن چنین پرواز هیجان انگیزی اصلا لازم نیست که یکی دو جلسه آموزش های اولیه ببینید. خلبان ماهری مثل کوه پشت سر شما قرار می گیرد و شما را به اوج آسمان می برد. می توان گفت این یکی از مجذوب کننده ترین مراکز تفریحی ارمنستان است.

باشگاه sky club

برای لذت بردن از این تفریح آسمانی حتما باید از قبل با باشگاه پاراگلایدرسواری اسمانِ ارمنستان تماس بگیرید و جای خود را رزرو کنید. کارمندان این مرکز آب و هوا را بررسی و بهترین زمان پرواز را به شما توصیه می کنند. در روز پرواز، خلبان در هاستلی در ایروان در پی شما می آید و همراه با او به نقطه ای خارج از شهر می روید. این مکان در ارتفاع حدود 2500 متر بالاتر از سطح دریاست و قرار از از آن جا بپرید. پوشیدن لباس ورزشی مناسب و کلاه ایمنی الزامی ست. بعد از همه شنیدن نکات ایمنی لازم، کافیست فقط همراه با خلبان این قدر بدوید تا از زمین کنده شوید. بعد از آن فقط از پروازتان لذت ببرید.

باشگاه sky club

در خبرنگاران بخوانید: سفر به ارمنستان و لذت در سرزمین انارها

باشگاه گلف Ararat Valley ، گردشگری ورزشی در ارمنستان

باشگاه گلف Ararat Valleyباشگاه گلف Ararat Valley

چه اهل گلف باشید و چه اصلا ندانید که چطور آن توپ های سفید کوچک را توی سوراخ بیاندازید، وقت گذرانی در باشگاه گلف آرارات را اکیدا توصیه می کنیم. باشگاه گلف آرارات در منطقه ای زیبا با طبیعت دل انگیزی مانند نگینی در بین کوه های آرارات قرار گرفته است. این گردشگاه ورزشی یکی از محبوب ترین جاهای دیدنی ارمنستان به شمار می رود و هر ساله تعداد زیادی از گردشگر ها و ارمنی ها را به سمت خود می کشاند.

باشگاه گلف Ararat Valley

در این باشگاه، نه زمین گلف، باشگاه مینی گلف، دو زمین تنیس، زمین فوتبال، زمین بسکتبال، زمین والیبال و استخرهای شنای جداگانه برای بچه ها و بزرگسالان، رستوران های متنوع با انواع نوشیدنی های مجذوب کننده و گرراستای، که برای تمام ذائقه های پیشنهاد خاصی ارائه می دهند، وجود دارد. همچنین امکان اقامت در این مجتمع تفریحی هم وجود دارد. خبرنگاران پیشنهاد می دهد، حتما در گشت و گذار به مراکز تفریحی ارمنستان، تفریح در این باشگاه را جزو الویت هایتان بگذارید.

پارک آبی دنیای آب Jrashkhar ، آب بازی در هوای دل انگیز ایروان

از آب تنی لذت می برید یا از اسکی؟ مسافر تابستانی ایروان هستید یا مسافر زمستانی؟ جواب به سوال های بالا هر کدام از گزینه ها باشد پیشنهاد ما پارک آبی دنیای آب است. این پارک در مرکز نور نورک ایروان قرار گرفته است و انواع و اقسام تفریحات هیجان انگیز را برایتان تدارک دیده است. اگر در فصل تابستان به آن جا رفتید، از استخر بزرگسالان، استخر بچه ها، استخر وی آی پی، سه سرسره آبی و استخرهای بازی های ابی آن می توانید لذت ببرید. اما اگر در این فصل راهی ارمنستان هستید اصلا غصه نخورید، در زمستان ، پارک آبی دنیای آب تبدیل به یک پیست اسکی مفرح می شود. بساط خوشگذرانی های شکمی و نوشیدنی و غذاهای مجذوب کننده ارمنی هم که در تمام فصول در این پارک که یکی از مهم ترین مراکز تفریحی ارمنستان است، فراهم می شود.

پلی سیتی Play City ، جیغ و هورا در سفر ارمنستان

پلی سیتی

کارترینگ، پینتبال، بیلیارد، بازی های کامپیوتری، پیست باگی، ماشین کوبنده، بولینگ، تیراندازی، سینمای هفت بعدی، تئاتر، نمایش بچه ها، زمین بازی مخصوص بچه ها و خلاصه هر تفریحی که به فکرتان می رسد در شهربازی پلی سیتی که از هیجان انگیزترین مراکز تفریحی ارمنستان است، وجود دارد. به اصطلاح از شیرمرغ تا جان آدمیزاد در آن جا به شما تقدیم می شود. این پارک نزدیک دانشگاه پزشکی ایروان است. در ضمنً، کلی تور مختلف هم شما را به آن جا می برد. کافه ها، رستوران ها، دکه های خوراکی فروشی و اغذیه فروشی های مختلفی هم در داخل شهربازی و حول و حوش آن وجود دارند که وعده های غذائی مجذوب کنندهی را برای تان مهیا می کنند. پس بشتابید!

پلی سیتی

Ayrudzi Riding Club ، سوار بر اسب های تیزپرواز

Ayrudzi Riding Club

کلوپ اسب سواری و آموزش آیرودزی از قدیمی ترین مراکز تفریحی ارمنستان است. این کلوپ سی و پنج است که به صورت حرفه ای به این کار مشغول است. در این باشگاه، طبیعت آرامش بخش، کارمندان آرام و شاد، اسب های متین و مودب و محیط محبت آمیز و شاد آماده پذیرائی از شما هستند. این باشگاه فقط بیست کیلومتر از ایروان فاصله دارد و دسترسی به آن بسیار راحت است. مربیان به دو زبان روسی و انگلیسی مسلط هستند. در این باشگاه شما فرصت اسب سواری، پریدن از موانع، دویدن در بیشه و آموزش دیدن را دارید. تجهیزات اسب سواری در آن جا اجاره داده می شوند و تورهای زیادی از ایروان برای لذت بردن در این باشگاه برای شما برنامه ریزی می کنند.

زیپ لاین Ziplining in Armenia ، شناور در میان کوه های ایروان

در پارک یل یک خط 135 متری زیپلاین از این کوه به آن کوه کشیده شده است. اما فقط این نیست، چهار تا خط 268 متری، 20 متری، 375 متری و 700 متری دیگر هم وجود دارند. یعنی بسته به دل و جرئت تان و ظرفیت تان می تواند مدت بیشتری از آویزان بودن بین دو کوه لذت ببرید. بسته به وزن تان از دو دقیقه تا نیم ساعت می توانید از زیپلاین سواری لذت ببرید. همچنین می توانید همه زیپلاین ها را پشت سر هم امتحان کنید و برای این کار، بین هر کدام حدود 5 دقیقه تا بیست دقیقه باید پیاده روی کنید.

زیپ لاین سواری در طول هفته ارزان تر است و 11000 درام هزینه می برد. آخر هفته ها 15000 ردام برای تان آب می خورد. همچین امکان سفر گروهی روی زیپلاین ها را هم دارید. در این کوهستان، محوطه های آفرود و پینت بال هم وجود دارد و می توانید از تفریحات بیشتر لذت ببرید.

آفرود Off Roading in Armenia ، بر شانه دشت های ارمنی

آفرود

برای آفرود کردن در ارمنستان می توانید تورهای یک یا چند روزه را انتخاب کنید. می توانید برای آفرود راننده و ماشین دربست اجاره کنید یا خودتان برانید. خانم ها و آقایان هر دو می توانند راننده این ماشین ها باشند. قیمت ها از 15000 درام برای پانزده دقیقه شروع می شود. راستاهای آفرود به دقت نشانه گذاری و ایمن شده اند. برای سفرهای چند روزه با کمک راهنمایان خبره محلی می توانید کمپ بزنید و یا در روستاهای گردشگری اقامت کنید. باور کنید خیلی تفریح هیجان انگیز و معتادکننده ای ست. پس حتما در سفر به ارمنستان با ماشین های شاسی بلند به دل دشت های ارمنی بزنید.

آفرود

لذت بردن از حیات وحش سراسر دنیا در ایروان

باغ جانورشناسی یا باغ وحشی که در ایروان قرار گرفته است، درست در راستا پارک آبی دنیای آب است. پس حتما بعد از شنای جانانه بروید سراغ جانورشناسی. تنوع حیواناتی که در این باغ وحش زندگی می کنند در کل منطقه کم نظیر است. فیل، شیر آفریقایی، پلنگ، انواع پرندگان و خزندگان منطقه ها مختلف در این باغ وحش کنار هم زندگی می کنند. این باغ وحش یک مدرسه کامل زیست محیطی به شمار می رود و تمام دانش آموزان ارمنستان آرزو دارند کلاس های زیست شناسی شان را در آن بگذرانند.

باغ وحش ارمنستان کاملا مدرن و بزرگ و مجهز به جدیدترین امکانات و تکنولوژی است. انواع و اقسام جشن های مناسبی در این باغ وحش برگزار می شود و اگر خوش شانس باشید ممکن است مهمان یکی از این جشن ها باشید.

گردشی عاشقانه در پارک عشاق ایروان

پارک عشاق ایروان

اگر تازه عاشق شدید و برای یک سفر دونفره به ایروان می روید، اگر قصد عاشق شدن دارید، اگر همیشه عاشق بودید یا اگر عشاق پا به سن گذاشته اید حتما به پارک عشاق ایروان بروید تا عشق تان را نو و سرسبز کنید. این پارک در خیابان باغرامیان در مرکز شهر ایروان قرار گرفته است. این پارک کافه کوچک روباز دارد، آمفی تئاتر دارد، چهار آبشار فوق العاده دارد، پارک ژاپنی دارد، فضای سبزی هوش ریا دارد، کلی مجسمه دارد، نورپردازی شبانه دارد، موسیقی زنده دارد. واقعا همه این ها برای ساختن یک روز عاشقانه کافی نیستند؟

پارک عشاق ایروان

مراکز تفریحی ارمنستان می توانند دقایق شیرینی را در سفر برای شما بسازند. اگر مسافر این کشور بوده اید از تفریحات دیگر آن برای خبرنگاران بگویید.

منبع:سـفـرزون

منبع: دیجیاتور
انتشار: 13 مرداد 1401 بروزرسانی: 13 مرداد 1401 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 2231

به "مراکز تفریحی ارمنستان ، هیجان انگیزترین انتخاب های گردشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراکز تفریحی ارمنستان ، هیجان انگیزترین انتخاب های گردشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید