مشاور رسمی مهاجرت در نزدیکی شماست

به گزارش مجله آزات وب، در بسیاری از شرکت های مهاجرتی ارتباط با مشاور رسمی آن شرکت کمی سخت است. خب این قابل درک است چون معمولا یک یا دو مشاور رسمی در هر شرکت فعالیت دارند و صدها متقاضی…

مشاور رسمی مهاجرت در نزدیکی شماست

یکی دیگر از موانع ارتباط با مشاورین رسمی، موضوع مسافت است که باعث میشود بسیاری از متقاضیان نتوانند با مشاورین رسمی ارتباط بگیرند.

ما در خبرنگاران برای حل این مشکل به راهکاری فکر کردیم که این امکان رو فراهم کنیم که تمام متقاضیان مهاجرت و تحصیل امکان ارتباط مستقیم با وکیل شرکت را داشته باشند. از طریق سیستم وبینار، مهم نیست که شما یا مشاور شما در کجا هستند، به راحتی و با یک کلیک گفتمان شما شروع میشود.

چرا شرکت در وبینار خبرنگاران؟

روش های متنوعی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد، در سیستم اکسپرس انتری، مهاجرت به کانادا از روش های فدرال و استانی امکانپذیر است.

با توجه به پیچیدگی ارزیابی متقاضیان، شرکت خبرنگاران با دعوت از مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا، راه ها و روش های مختلف را برای شما شرح می دهند. پس از پایان جلسه، متقاضی با شناخت و دید بهتر، قادر به انتخاب روش مورد نظر، خواهد بود.

در وبینارهای خبرنگاران شرکت کنید تا مستقیم و بدون واسطه با مشاورین و وکلای رسمی مهاجرت و تحصیل ارتباط برقرار کنید. در پایان هر وبینار امکان پرسش سوالات شما نیز وجود دارد. با دریافت مشاوره از مشاورین رسمی مهاجرت یک کلیک فاصله دارید. برای رزرو جلسه وبینار لطفا روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاهده و رزرو وبینارها

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 2 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 1134

به "مشاور رسمی مهاجرت در نزدیکی شماست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشاور رسمی مهاجرت در نزدیکی شماست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید