واکنش پوتین به طعنه رهبران گروه 7 به عکس بالاتنه برهنه اش

به گزارش مجله آزات وب، گاهی اوقات تصاویری از بالاتنه برهنه ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه به هنگام ورزش و سرگرمی در رسانه ها منتشر می گردد. او از جمله روسای جمهوری است که که دستی در ورزش های مختلف دارد از شنا و ماهیگیری و اسب سواری گرفته تا هاکی ورزش های رزمی چون جودو.

واکنش پوتین به طعنه رهبران گروه 7 به عکس بالاتنه برهنه اش

به گزارش یورونیوز، هفته پیش سران هفت کشور صنعتی لحظاتی پیش از انداختن عکس دست جمعی شان، پوتین را مورد تمسخر قرار دادند. پوتین هم تمسخر آنها را با تمسخر پاسخ داد. اما ماجرای دست انداختن پوتین چه بود؟ و رئیس جمهوری روسیه در پاسخ به رهبران قدرت های مالی دنیا چه گفت؟

کت هایمان را در بیاوریم یا نه؟

با شروع اجلاس رهبران گروه 7 بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا که به شوخ طبعی شهره است در حالی که کت اش را در می آورد به شوخی به دیگر رهبران قدرت های مالی دنیا گفت: کت هایمان را در بیاوریم یا نه؟ باید نشان دهیم که از پوتین سرسخت تر و باحال تر هستیم.

جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا نیز در پاسخ به او گفت: بله این حق ماست که برهنه سوارکاری کنیم.

اشاره آن ها به عکس ولادیمیر پوتین با بالاتنه برهنه است که مربوط به سال 2009 میلادی می گردد. در این عکس آقای پوتین مشغول سوارکاری است و تصاویری از بدن ورزیده اش را مقابل دوربین عکاس به نمایش گذاشته است.

کنایه و اشاره رهبران گروه 7 قدرت صنعتی دنیا در واقع به عکس های بالاتنه برهنه پوتین بود. رئیس جمهور پوتین نیز در جدیدترین اظهار نظر خود در واکنش به گوشه و کنایه آنها گفت: شاید بخواهند لباس شان را تا کمر یا پایین تر از آن هم هم پایین بزنند، تصویر چندش آوری خواهد بود.

منبع: فرارو
انتشار: 1 مرداد 1401 بروزرسانی: 1 مرداد 1401 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 2219

به "واکنش پوتین به طعنه رهبران گروه 7 به عکس بالاتنه برهنه اش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش پوتین به طعنه رهبران گروه 7 به عکس بالاتنه برهنه اش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید