(ویدئو) ورود مار کبرا به داخل لباس مرد هندی هنگام خواب!

به گزارش مجله آزات وب، ویدئویی که مارگیر هندی را در حال خارج کردن مار کبرا از داخل لباس یک مرد هندی نشان می دهد مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

(ویدئو) ورود مار کبرا به داخل لباس مرد هندی هنگام خواب!

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور دهلی ما را تجربه کنید.

به گزارش باشگاه مجله آزات وب، چه بسیار اتفاقاتی که در اطراف ما در هنگام خواب اتفاق افتاده و هنگامی که بیدار شده ایم عنوان نموده ایم که خواب بوده ایم. به همین خاطر از قدیم گفته اند خواب و مرگ بسیار به هم شبیه اند تا جائی که خواب را برادر مرگ نامیده اند.

می توان اینطور گفت که خواب، برادر مرگ و شکل ضعیفی از آن است. معمولا آدمی در هنگام خواب از محیط پیرامون خود و اتفاقاتی که در حال رخ دادن است بی خبر می ماند. اتفاقی که به تازگی برای یک مرد هندوستانی رخ داد درستی این ادعا را ثابت می نماید.

این مرد هندوستانی که هویتش لاوکِش کومار اعلام شده در خواب بود که یک مار کبرا وارد لباسش شد. در این اتفاق که در منطقه میرزاپور ایالت اوتار پرادش رخ داد کومار پس از ورود این مار کبرا به داخل لباسش از خواب بیدار شد. بنا به گزارش یکی از رسانه های محلی هندوستان این مرد در حالی که دچار ترس و وحشت زیادی شده بود به مدت 4 ساعت در مقابل ستون خانه اش ایستاده بود.

خاتمه صبح روز بعد یک مارگیر محلی با مطلع شدن از این اتفاق خود را به خانه این مرد رساند و به شکلی حرفه ای با پاره کردن لباس این مرد این مار را شکار کرد. در ویدئویی که منتشر شده است در حالی که مارگیر در کوشش برای شکار مار است دیده می گردد. در ادامه می توانید این ویدئو را مشاهده کنید.

منبع: فرارو
انتشار: 25 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 1249

به "(ویدئو) ورود مار کبرا به داخل لباس مرد هندی هنگام خواب!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدئو) ورود مار کبرا به داخل لباس مرد هندی هنگام خواب!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید