کی روش: در نیمه اول یک موقعیت هم به ویتنام ندادیم، بازیکنانم کوشش زیادی کردند تا به این موفقیت برسیم، از فردا برای عراق آماده می شویم

به گزارش مجله آزات وب، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می گوید تیمش با کوشش زیاد پیروز شد از سد ویتنام بگذرد.

کی روش: در نیمه اول یک موقعیت هم به ویتنام ندادیم، بازیکنانم کوشش زیادی کردند تا به این موفقیت برسیم، از فردا برای عراق آماده می شویم

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام سفر کنید.

به گزارش ایسنا، کارلوس کی روش در نشست خبری بعد از پیروزی دو بر صفر تیم ملی ایران برابر ویتنام گفت: هر دوتیم برای صعود بازی کردند تا به دور بعدی راه پیدا نمایند. در نیمه اول توانستیم با بیش از هفتاد درصد مالکیت، کار را پیش ببریم و یک موقعیت هم به حریف ندهیم. بازیکنانم کوشش زیادی کشیدند تا به این موفقیت برسیم. اگر می توانستیم از فرصت هایمان بهتر استفاده کنیم، در نیمه اول گل های بیشتری را به ثمر می رساندیم. ما می توانستیم با دو یا سه گل به رختکن برویم.

او اضافه کرد: وقتی نتوانستیم در نیمه اول گل های بیشتری بزنیم، تیم ویتنام اعتماد به نفس پیدا کرد. آن ها در نیمه دوم یک شوت زدند. آمار گویای همه چیز است. امروز استراحت می کنیم و از فردا برای عراق آماده می شویم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره بازی تیمش مقابل عراق، اعلام کرد: بازی با عراق همواره خیلی مهم بوده است. تمام تمرکز ما روی این دیدار است. همواره دیدار پیش روی، مهم ترین بازی ماست. تمام تمرکز و رویای ما روی بازی با عراق است. منتظر نتیجه بازی امروز عراق و یمن می مانیم. برای ما مهم است که استراتژی خودمان را در آن بازی معین کنیم. اما حالا وقت صحبت درباره بازی با ویتنام است.

وی در واکنش به خبرنگاری که از روند تیم ملی ایران تمجید کرد، گفت: همینطور است. بازیکنان هفت گل زدند و توقعات من را برآورده کردند. از آن ها می خواهم فشرده بازی نمایند. این سبک بازی را امارات، قطر و عربستان انجام نمی دهند. بازیکنانم با فشردگی بالایی در میانه میدان بازی می نمایند. در نیمه دوم بازی با ویتنام کمی عصبانی بودیم چون بازیکنانم می خواستند گل های بیشتری را به ثمر برسانند. بازیکنانم خیلی خوب بودند و عملکردی را دارند که از آن ها انتظار دارم.

ادامه دارد...

منبع: انتخاب
انتشار: 24 آبان 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 536

به "کی روش: در نیمه اول یک موقعیت هم به ویتنام ندادیم، بازیکنانم کوشش زیادی کردند تا به این موفقیت برسیم، از فردا برای عراق آماده می شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کی روش: در نیمه اول یک موقعیت هم به ویتنام ندادیم، بازیکنانم کوشش زیادی کردند تا به این موفقیت برسیم، از فردا برای عراق آماده می شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید