گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، محمد رهبری: قول می دهم به زودی کره جنوبی را شکست خواهیم داد

به گزارش مجله آزات وب، ملی پوش شمشیربازی کشورمان گفت: مطمئن باشید روزی می رسد که ایران قهرمان مطلق آسیا باشد.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، محمد رهبری: قول می دهم به زودی کره جنوبی را شکست خواهیم داد

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، محمد رهبری سابریست ایران پس از نایب قهرمانی در بازی های آسیایی گفت: ما به این مدال فکر نمی کردیم. یعنی نقره برای ما هدف اصلی نبود. چهار سال پیش هم نقره گرفته بودیم و در اندونزی آمده بودیم تا طلا بگیریم. کره هم قهرمان المپیک است و هم دنیا. ضربات ما روی حریف ننشست و همین باعث شد که تمرکزمان بهم بخورد و نتوانستیم به بازی برگردیم. در ابتدای بازی خوب بالا می رفتیم، اما متاسفانه چند ضربه ای که جابجا شد و نتوانستیم آن بازی که می خواستیم را انجام بدهیم باعث شد یک مقدار افت کنیم و با زیاد شدن اختلاف جبران کردن آن سخت شد.

وی با بیان اینکه قول می دهد به زودی کره را از پیش رو بردارند، توضیح داد: مطمئن باشید ما به زودی در یک میدان مهم کره را شکست می دهیم. کره تیم کمی نیست . این تیم در المپیک 2012 لندن قهرمان شده است. ما هم می رویم تمام سعی مان را کنیم تا در میادین بین المللی نتایج خیلی خوبی به دست بیاوریم.

سابریست کشورمان درباره اینکه قدرت آسیا بین ایران و کره جنوبی تقسیم شده است، گفت: ما هیچ وقت روند نزولی نداشتیم. همواره رو به رشد بودیم و هیچ وقت درجا نزدیم. کارهای بزرگی کردیم و مطمئن باشید روزی می رسد که ایران قهرمان مطلق آسیا باشد.

رهبری در ادامه اضافه کرد: تمام هدف مان المپیک 2020 است تا بتوانیم اول از همه مدال بگیریم و در وهله دوم آن مدال خوشرنگ باشد. از تمام کسانی که به من یاری کردند تشکر می کنم. خیلی از خانواده های مان دور بودیم. از بعد از بازی های آسیایی دوره قبل مدام در اردو بودیم و خیلی سختی کشیدیم. از همه کسانی که به پیشرفت ما یاری کردند تشکر می کنم.

منبع: تسنیم
انتشار: 22 آذر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 596

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، محمد رهبری: قول می دهم به زودی کره جنوبی را شکست خواهیم داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، محمد رهبری: قول می دهم به زودی کره جنوبی را شکست خواهیم داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید