شروع پذیرش دوره حرفه ای POST DBA دانشگاه تربیت مدرس

به گزارش مجله آزات وب، مشهور است که می گویند یادگیری هیچگاه سرانجام نمی یابد، زیرا زندگی هر روز درسی تازه برای آموختن دارد. در زندگی سازمانی و مدیریت بر انسان ها آن گفته مشهور حتی پررنگ هم می گردد؛ در مدیریت سازمان ها چه بسا هر لحظه حرف و بحث تازه ای ظاهر می گردد که باید درباره آن آموخت و یاد گرفت.

شروع پذیرش دوره حرفه ای POST DBA دانشگاه تربیت مدرس

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

بسیاری از مدیران و کارشناسان برای افزایش توان مدیریتی و اداره بهتر سازمان های خود دوره های آموزشی اصلی مدیریت MBA و DBA را می گذرانند، ولی در اغلب موارد پس از انتها دوره ها، ارتباط دانشپذیران با مباحث علمی مدیریت کم می گردد و فضای پر نشاط مناسبی که برای یادگیری، تعامل و همفکری به وجود آمده بود از بین می رود. از این رو، به نظر می رسد باید تدبیری اندیشید که فرایند یادگیری و توان افزایی کسانی که دوره های مدیریتی گذرانده اند، پس از انتها رسمی دوره ها نیز ادامه پیدا یابد.

دوره حرفه ای Post DBA با هدف استمرار یادگیری فارغ التحصیلان دوره های آموزشی اصلی مدیریت و آشنایی عمیق تر آنها با مباحث جدید مدیریتی طراحی شده است، این دوره فرصتی را فراهم می نماید تا شرکت کنندگان دانش خود را در حوزه موضوعات مورد علاقه به روز کنند و همچنین با مباحث جدید مطرح شده در علم مدیریت بیشتر آشنا شوند. تاکید دوره بر رویکرد پژوهشی و علمی به ابعاد مختلف مدیریت سازمان ها در کنار ملاحظات کاربردی و اجرای نظریه ها و ابزارهاست. پرداختن به مباحث جدید و روز در علم مدیریت و سازمان و بهره گیری از تجربه های کلاس جهانی برای آموزش کاربردی مدیریت از دیگر ویژگی های این دوره است.

در این راستا دانشگاه تربیت مدرس به عنوان تنها دانشگاه جامع تحصیلات تکمیلی کشور و اولین دانشگاه دارای مجوز برگزاری دوره post DBA، با بهره گیری از بهترین و مجربترین اساتید اقدام به برگزاری این دوره مهارتی کرده است. علاقه مندان می توانند جهت مشخص وقت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با تلفن های 021-88220196 الی 8 تماس حاصل کرده یا به وبسایت https://el.modares.ac.ir مراجعه کنند.

منبع: فرارو
انتشار: 10 شهریور 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 1220

به "شروع پذیرش دوره حرفه ای POST DBA دانشگاه تربیت مدرس" امتیاز دهید

1 کاربر به "شروع پذیرش دوره حرفه ای POST DBA دانشگاه تربیت مدرس" امتیاز داده است | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع پذیرش دوره حرفه ای POST DBA دانشگاه تربیت مدرس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید