اقدام خنده دار مادر تنبل برای تفریح فرزندش

ویدئویی را مشاهده می کنید که در آن مادری برای تفریح فرزندش دست به اقدام جالبی زده است.

اقدام خنده دار مادر تنبل برای تفریح فرزندش

اگر علاقمند به سفر با بهترین هزینه سفر به کانادا با هواپیما هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

به گزارش خبرنگار، امروزه همه ما به نوعی کاربران فضای مجازی و شبکه های اجتماعی هستیم و از این فضا برای انتشار و اشتراک مطالب، ویدئوها و عکس های جذاب و جالب توجه استفاده می کنیم. معمولا در این فضا، ویدئوهایی تعجب مخاطب و کاربر را برمی انگیزد که صحنه ای عجیب یا طنز را به تصویر بکشد.

بر همین اساس در این خبر ویدئویی را با شما به اشتراک می گذاریم که به تازگی در یکی از سایت های خارجی با عنوان تنبل ترین مادر دنیا منتشر شد ه است، این ویدئو در ابتدا یک آپارتمان چند طبقه را نشان می دهد که طنابی طولانی از پنجره آن خارج شده و در حال حرکت است، اما صحنه کم کم از آپارتمان فاصله گرفته و طناب را دنبال می نماید تا برای بیننده آشکار گردد که جریان این طناب از چه قرار است! با دنبال کردن طناب، در پایان مخاطب با صحنه ای روبرو می گردد که شاید انتظار آن را نداشته است.

همانطور که در ویدئو مشاهده می کنید طناب آویزان شده از طبقه چهارم این ساختمان، در آخر به یک تاب در محل بازی بچه ها می رسد که به آن متصل شده و تاب و کودکی که روی آن نشسته است را تکان می دهد، این فیلم در شهر بلگورود روسیه و توسط یکی از اهالی آن منطقه که در ساختمان مجاور ساکن بوده ضبط و منتشر شده است و برایش نوشتند: وقتی پدر و مادر مشغله زیادی دارند و اینگونه کودک را به بازی می برند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 اسفند 1398 بروزرسانی: 10 اسفند 1398 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 798

به "اقدام خنده دار مادر تنبل برای تفریح فرزندش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام خنده دار مادر تنبل برای تفریح فرزندش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید