تعبیر خواب سوسیس کالباس

به گزارش مجله آزات وب، با تعبیر خواب سوسیس، تعبیر خواب سوسیس سرخ کردن، تعبیر خوب خوردن سوسیس و تعبیر خواب کالباس همراه مجله اینترنتی خبرنگاران باشید.

تعبیر خواب سوسیس کالباس

سرویس سرگرمی - سوسیس و کالباس مواد غذایی هستند که عمر ورود آن ها به کشور ما به یک قرن هم نمی رسند بنابراین معبرین کهن سخنی درباره این گونه مواد غذایی به میان نیاورده اند. طرز تهیه هر دو ماده تقریباً یکسان بوده و از خانواده یکدیگر محسوب می شوند. با تعابیر دیدن سوسیس و کالباس در خواب همراه مجموعه تعبیر خواب مجله اینترنتی خبرنگاران باشید.

برای مشاهده تعبیر خواب بر اساس حروف الفبا، حرف مورد نظر خود را انتخاب کنید: تعبیر خواب

تعبیر خواب سوسیس

کتاب تعبیر خواب مدرن

  • سوسیس در خواب نماد خوش شانسی و بدست آوردن سود زیاد است. شاید به زودی ارثی زیاد نصیب شما گردد و یا در مسابقه لاتاری برنده جایزه هنگفتی گشت و شاید درآمدی کسب کنید که حتی ذره ای فکرش را هم نمی کردید.
  • سوسیس خوردن در خواب در ابتدا بیانگر خوشحالی است که ناشی آسایش و تندرستی اعضای خانواده است نه سود و منفعت اقتصادی. با اینکه دیدن این خواب همراه با پول زیادی نخواهد بود ولی فضای آرام و محبت آمیز در خانه شما را در پی خواهد داشت.
  • سرخ کردن سوسیس و کالباس در خواب نشانه شانس خوب در موضوعات مهم است. در بیشتر کارهایتان پیروز و سود قابل توجهی را به دست خواهید آورد.

در کتاب تعبیر خواب میلر آورده شده اگر خود را در حال پختن سوسیس و کالباس از گوشت تازه مشاهده کنید نشانه هایی از توسعه و سرمایه گذاری تجاری مناسب و در نتیجه رسیدن به پیروزیت در آینده است.

آنلی بیتون می گوید:

  • اگر خواب ببینید سوسیس سرخ می کنید، نشانه آن است که مسئولیت های مختلفی را خواهید پذیرفت، و در به ثمر رساندن همه آن ها توفیق خواهید یافت.
  • خوردن سوسیس در خواب، نشانه آن است که خانه ای محقرانه ولی دلپذیر خواهید داشت

تعبیر خواب کالباس

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

  • کالباس مال و نعمتی است که زحمت به دست آوردن و تهیه آن را دیگری کشیده و بهره برداریش به بیننده خواب می رسد.
  • کالباس اقتصادی است مشکوک که به صحت و سلامت آن خیلی نمی توان اعتماد داشت. کالباس در خواب های ما خصوصیات گوشت را دارد به اضافه بی اعتمادی.
  • در رویاهای ما گوشت حیوانات حلال گوشت مال حلال تعبیر می گردد و کالباس اقتصادی است حلال ولی مشکوک. اگر در خواب ببینید کالباس می خورید از چنین اقتصادی بهره می برید و چنانچه ببینید کالباس خریده اید و به خانه می برید چنین اقتصادی را به دست می آورید که اعضا خانواده شما نیز بهره مند می گردند.
  • اگر دیدید کسی در خواب به شما کالباس می دهد او به شما سود می رساند.
  • اگر دیدید ساندویچ کالباس می خورید به شرطی که خیارشور و سس ننداشته باشد لقمه ای حلال به چنگ می آورید. خیارشور و سس اثر خوب خواب شما را از بین می برد و غم و رنج می آورد.

منابع:

کتاب بانک جامع تعبیر خواب

globe-views.com

منبع: setare.com
انتشار: 2 آذر 1399 بروزرسانی: 2 آذر 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 1392

به "تعبیر خواب سوسیس کالباس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر خواب سوسیس کالباس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید