خبرنگاران ربیعی: نشست هم اندیشی سازمان های خیریه با حضور رییس جمهوری برگزار می شود

به گزارش مجله آزات وب، تهران - خبرنگاران - دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهوری از برگزاری نشست هم اندیشی تعدادی از سازمان های خیریه با رییس جمهوری در اواسط ماه رمضان خبر داد.

خبرنگاران ربیعی: نشست هم اندیشی سازمان های خیریه با حضور رییس جمهوری برگزار می شود

علی ربیعی با اعلام این خبر در حساب اینستاگرامی خود، ماه مبارک رمضان را ماه خیر جمعی مطرح نمود و گفت: دولت تدبیر و امید، همواره تلاش کرده است علاوه بر ایجاد تسهیلات لازم، موانع فعالیت این نهادهای مدنی و سازمان های مردم نهاد را بر طرف کند.

دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهوری اضافه نمود: هرچند اقدامات زیادی در زمینه گسترش فعالیت این گونه نهادها در کشور اجرا شده است؛ اما هنوز کارهای زیادی باقی مانده است که همه با هم و در کنار هم باید انجام دهیم.

سخنگوی دولت خیرجمعی را نیاز امروز، امید فردا جامعه ایران توصیف کرد و با اشاره به بازدید روز گذشته (جمعه) از پروژه مرکز تخصصی توان بخشی اعصاب و روان مرکز خیریه امید فردا، گفت: در این بازدید چهار ساعته مدیران و اعضای موسسه هایبهشت رضا، رعد، نیک گامان جمشید تهران و امید فردا حضور داشتند.

وی بیان کرد: در این جلسه ای در خصوص رفع موانع فعالیت های سازمان های مردم نهاد و همچنین ظرفیت های موجود و ضرورت توانمندسازی تشکل ها، واگذاری امور و اعتماد بیشتر به این تشکل ها از سوی دولت تشکیل و مباحثی مطرح شد.

ربیعی اضافه نمود: این روزها در دوران شیوع کرونا، بیش از گذشته، نیازمند گسترش خیر جمعی در جامعه ایران هستیم. خیر جمعی امروز پرمفهوم تر شکل گرفته و در گستره و حوزه های مختلفی همچون آموزش، مددکاری، مشاوره ها و کمک های فکری، توانمندسازی های مختلف و نیز حضور فیزیکی در مناطق محروم، حضور در ساخت مسکن و ایجاد شغل رو به گسترش است.

منبع: ایرنا
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 1086

به "خبرنگاران ربیعی: نشست هم اندیشی سازمان های خیریه با حضور رییس جمهوری برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ربیعی: نشست هم اندیشی سازمان های خیریه با حضور رییس جمهوری برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید