خبرنگاران 121اثر به جشنواره فیلم اردیبهشت هرمزگان ارسال شد

به گزارش مجله آزات وب، بندرعباس- خبرنگاران- 121 اثر در قالب 97 اثر در بخش استانی و 24 اثر در بخش ملی دهمین دوره جشنواره فیلم اردیبهشت استان هرمزگان ارسال شد.

خبرنگاران 121اثر به جشنواره فیلم اردیبهشت هرمزگان ارسال شد

از وبسایت دولت جمهوری اسلامی ایران دیدن نمایید.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: از 97 اثر رسیده در بخش استانی 49 اثر دربخش فیلم داستانی، 31 فیلم مستند، 11 پویانمایی و 6 فیلم تجربی است.

رضا کمالی زرکانی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اضافه کرد: این تعداد اثررسیده از 58 فیلم ساز شامل 44 مرد و 14 زن دریافت است.

وی با بیان اینکه این دوره بالاترین آمار آثار را شاهد هستیم، ادامه داد: پیش از این دوره های پنجم و هفتم با دریافت 53 اثر بیشترین تعداد آثار رسیده در این بخش را دریافت نموده بودند.

کمالی زرکانی در مورد بخش ملی جشنواره فیلم اردی بهشت که با موضوع خلیج فارس برگزار می گردد نیز گفت: در بخش ملی نیز 24 اثر دریافت شده که شامل 12 فیلم از هرمزگان، 8 فیلم از بوشهر، 3 فیلم از خوزستان و یک فیلم از تهران است.

وی برگزاری مجدد جشنواره فیلم اردیبهشت پس از شش سال را نویدبخش روزهای خوب برای سینمای هرمزگان و فیلم سازان دانست.

مدیریت اجرایی دهمین جشنواره اردیبهشت بر عهده مصیب داوری مدیرعامل انجمن سینماگران استان هرمزگان و مدیریت آموزش جشنواره بر عهده فروزان کهوری نژاد مدیر انجمن سینما جوان هرمزگان است.

دهمین دوره جشنواره فیلم اردیبهشت (یادمان کوروش گرمساری) پس از شش سال وقفه با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، انجمن های سینمای جوان و سینماگران این استان برگزار می گردد.

منبع: ایرنا
انتشار: 10 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 966

به "خبرنگاران 121اثر به جشنواره فیلم اردیبهشت هرمزگان ارسال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 121اثر به جشنواره فیلم اردیبهشت هرمزگان ارسال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید