دیواندری نبود به بابک زنجانی بستنی هم نمی دادند

به گزارش مجله آزات وب، نماینده دادستان تهران گفت: دیواندری بابک زنجانی سازی نموده اگر او نبود به بابک زنجانی بستنی هم نمی دادند.

دیواندری نبود به بابک زنجانی بستنی هم نمی دادند

به گزارش گروه اجتماعی مجله آزات وب، رسول قهرمانی در دادگاه رسیدگی به اتهامات دیواندری در واکنش به دفاعیات متهم گفت: دیواندری می گوید 250 سند ارائه نموده، اما هنوز یک سند هم از سمت او ارائه نشده است. آقای دیواندری می گوید که کیفرخواست هدفمند بوده و 124 مرتبه اسم ایشان در کیفرخواست آمده است.

وی خطاب به متهم گفت: چرا آقای دیواندری خودتان در دفاعیات بیش از هزار مرتبه اسم آقای دستغیب را آورده اید.

وی گفت: اینجا فضای عدالت است و من به عنوان نماینده 80 میلیون نفر یقه شما را می گیرم و به این موضوع افتخار می کنم. شما گفتید که هیچ رابطه سری و غیر سری با کسی نداشته نداشتید، اما چرا با فرد غیر ذی سمت ارتباط گرفته اید. چرا با کسی خارج از تیم قضائی حرف می زنید و آن اتفاقات ناگوار رخ دهد.

قهرمانی اضافه کرد: می گویید مطلعین آمدند و بحث را به حاشیه بردند من دوست دارم افکار عمومی فیلم جلسات غیر رسانه ای را ببینند تا مردم متوجه شوند که دیواندری به آن ها فشار آورده است.

نماینده دادستان اضافه کرد: بفرمائید کدام یک از صحبت های من غیر مستند است. شما با ذوق زدگی از بازگشت پول صحبت می کنید و راضی هستید در حالی که ارز مرغوب کشور را دادید و اکنون راضی هستید که ملک پس داده اید.

وی اضافه کرد: نفتی که ثروت کشور بوده را هدر داده اید و اکنون راضی هستید که یک دکل قراضه به عنوان اضافه پول برگردانده اید.

نماینده دادستان ادامه داد: می گوئید کیفرخواست از روی بغض تنظیم شده، اما شما همه جا برای اعمال نفوذ رفتید. آقایان حتی در مجله آزات وب هم نفوذ کردند و مدیر روابط عمومی آقای دیواندری هر روز با مجله آزات وب تماس می گیرد. حتی نمایندگان مجلس هم با من تماس گرفتند و گفتند شما با آن ها لابی گری داشتید.

قهرمانی گفت: در سه پرونده متشکل از باختری، فلاحتیان و کشتی بیش از 660 میلیون دلار ارز از بانک های پارسیان و ملت رفته است که در مجموع آنها، نه مصوبه ای وجود داشته و نه قراردادی موجود است و هیچ یک از اعضای هیئت مدیره هم از این موضوع خبر نداشته اند. اگر تحریم بودید چگونه ایتالیا رفته اید؟

وی اضافه کرد: شما برای من از مدیر کنسول گری نامه آوردید نه از وزارت امور خارجه. زمانی که قرارداد برجام نوشته شد شما از تحریم خارج شدید، اما با خروج ایالات متحده اروپا از برجام باز هم نام افرادی که قبلاً در تحریم بودند در تحریم ها نهاده شد، اما اسمی از شما در لیست تحریمی ها نیامد.

وی توضیح داد: نام شما در پرونده بابک زنجانی هم وجود داشته، اما می گوئید من متهم پرونده بابک زنجانی نیستم. شما بابک زنجانی سازی کردید. اگر شما نبودید به بابک زنجانی حتی بستنی هم نمی دادند و شما زنجانی را ساختید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: azatweb.ir شناسه مطلب: 837

به "دیواندری نبود به بابک زنجانی بستنی هم نمی دادند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیواندری نبود به بابک زنجانی بستنی هم نمی دادند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید